نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تا پایان برنامه ۶ توسعه و در بخش رسیدگی به منتطقه حاشیه‌ای در شهر موظف به کاهش ۲۵ درصدی معضلات اجتماعی است.
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: راهپیمایی روز قدس زنده نگهداشتن دغدغه‌های استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی و تجدید بیعت با کسانی است که در خط مقدم مقابله با این گونه تجاوزات هستند.
رئیس کمیته امداد قهاوند خبر داد:
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر قهاوند گفت: مردم منطقه قهاوند مبلغ ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال زکات پروژه مبلغ ۴۷۵ میلیون ریال زکات فطره و مبلغ ۶۸ میلیون ریال زکات سهم محرومین به این نهاد پرداخت کرده اند.
فرمانده سپاه قهاوند افزود: کلاس های قرآن ماه مبارک رمضان در رشته های روخوانی ، رونخوانی ، جزء خوانی و تجوید توسط اساتید مجرب در پایگاه های مقاومت در سطح شهر و روستا برگزار می گردد.
فرمانده سپاه ناحیه قهاوند خبر داد:
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند گفت: 20 پایگاه اوقات فراغت تابستانی طرح جوانه های صالحین در مساجد قهاوند فعالیت خود را آغاز کردند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: یک هفته بعد از عید فطر خبرنگاران و خانواده‌های شهدا به عنوان نخستین مسافران قطار همدان به مشهد مقدس سفر می‌کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان:
رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: فردی که به بهانه ساخت مجتمع با کلاهبردی ۵۰ میلیارد ریالی اقدام به پیش فروش آپارتمان در همدان کرده بود، دستگیر شد.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در همدان:
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با هدف خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه محرومان در عرصه‌های مختلف اواخر تیر ماه در همدان به صورت رسمی افتتاح می‌شود.
مسئول ستاد نماز جمعه منطقه قهاوند گفت: امسال نیز شاهد برگزاری مراسم لیالی قدر در سه مسجد شهر قهاوند خواهیم بود.
همان شبی که سرنوشت یک‌سال ما مقدر می‌شود و برای زیبا گام برداشتن در این یک‌سال باید از خداوند طلب یاری کرد.
رئیس اداره آموزش و پرورش قهاوند خبر داد:
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: 3 نفر از همکاران منطقه در جشنواره تجربیات برتر تربیتی توانستند حائز رتبه برتر استانی شوند و 1 نفر از همکاران نیز موفق به کسب رتبه سوم در زمینه مقاله پژوهشی نماز فرهنگیان شد.
صبح امروز برخی از مسئولین منطقه قهاوند با حضور در منازل خانواده های شهدای روستای یسرلو با عزیزان شهدا دیدار کردند.
کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: چرا باید سندی که پایه و اساس فرهنگ است را بدون اطلاع از مراجع رسمی کشور و مخفیانه بپذیریم
امام جمعه و فرمانده سپاه قهاوند با جانبازان و آزادگان شهر قهاوند دیدار کردند.
به منظور جلوگیری از بیابان زایی؛
سه هزار اصله نهال آتریپلکس به منظور جلوگیری از بیابان زایی و مقابله با ریزگردها، با حضور جمعی از بسیجیان و دوستداران طبیعت در منطقه ورکش منطقه قهاوند کاشته شد.