رئيس تبليغات اسلامي شهرستان همدان با اشاره به وجود 17 خانه عالم در سطح شهرستان گفت: وضعيت اعتبارات خانه‌هاي عالم خوب نيست.
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان همدان:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخيزداري شهرستان همدان گفت: خوشبختانه در سال جاری وقوع حریق در مراتع شهرستان همدان به صفر رسید.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار همدان افزود: در راستای بیابان زدایی ۶۷۵ هکتار از اراضی بخش قهاوند عملیات بیابان زدایی اجرا شده و امسال تاکنون هیچ آتش سوزی در مراتع شهرستان همدان گزارش نشده است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: ۶۵ هزار هکتار از اراضی استان مستعد بیابانی و نیمه بیابانی شدن هستند.
در جلسه شورای آموزش و پرورش عنوان شد
دومین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه قهاوند با محوریت پروژه مهر و به منظور فراهم کردن زمینه های مناسب بازگشایی مدارس در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش قهاوند برگزار شد.
غلامی طی بازدید از پایگاه های انتخاب رشته کنکور تصریح کرد:
رییس آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: امسال دو پایگاه انتخاب رشته ویژه برادران و خواهران دایر شده است که تا پایان مهلت انتخاب رشته به راهنمایی و مشاوره دانش آموزان خواهند پرداخت.
عضو شورای شهر همدان مطرح کرد
عضو شورای شهر همدان با اشاره به اینکه تا پایان دوره چهارم شورا ساختمان رسانه‌های همدان، برای تعامل بین اصحاب رسانه در اختیار خبرنگاران همدان قرار می‌گیرد، گفت: ایجاد خانه مطبوعات و محلی مناسب از نیازهای خبرنگاران همدان است.
رئیس جهاددانشگاهی همدان مطرح کرد
رئیس جهاددانشگاهی همدان گفت: ۲ محصول دانش‌بنیان نانوسرامیک و لعاب شب تاب در راستای ارتقا بخشی محصولات سفال در استان توسط جهاد دانشگاهی استان همدان تولید شده است.
"نهمین شب آواز هگمتانه" به همت واحد موسیقی حوزه هنری استان با هنرنمایی گروه موسیقی "حافظ" در همدان برگزار می‌شود.
رییس اداره آموزش و پرورش منطقه خبر داد :
رییس آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: حجم ابلاغی جذب بیسوادان منطقه قهاوند در سال 1395 به صورت کامل و صد در صدی تحقق یافت.
اصحاب رسانه همدان در آستانه هفته خبرنگار با حضور در گلزار شهدا با آرمان شهیدان سرافراز تجدید میثاق کردند.
مدیرکل میراث فرهنگی همدان:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری همدان به‌خوبی معرفی نشده است.
مدیرکل گمرک همدان:
مدیرکل گمرک استان همدان از افزایش ۴۰ درصدی صادرات در ۴ ماهه امسال از گمرک همدان خبر داد و گفت: روزانه ۵ هزار تن سیمان از گمرک همدان صادر می‌شود که عمده آن به عمان صادر می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه صنایع دستی همدان نسبت به میزان صادرات استان رشد منفی داشته گفت: صادرات ۸۵۴ میلیون دلاری برای سال ۹۶ در همدان پیشنهاد شده که با تأکید استاندار باید به یک میلیارد دلار برسد.