معاون گردشگری استان همدان:
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت:در ۶ روز گذشته ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ گردشگر از امکان تاریخی طبیعی همدان بازدید کردند.
معاون راهداری همدان:
معاون راهداری همدان گفت: مسافران نوروزی هنگام سفر به همدان تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ و لباس گرم نیز به همراه داشته باشند.
مدیر عامل دهکده گنجنامه:
مدیرعامل دهکده گنجنامه با بیان اینکه ظرفیت‌های گردشگری همدان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد گفت: مجموعه دهکده گنجنامه آمادگی کامل را برای میزبانی از میهمانان نوروزی دارد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر همدان از فعالیت ۱۶۰۰ نفر روز در طرح نوروزی هلال احمر در همدان خبر داد و گفت: در حوزه معاونت جوانان ۲۰ پست طرح ایمنی و سلامت در سطح استان فعال است.
معاون فرهنگی شهرداری همدان:
معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان از برگزاری جنگ شادی نوروزی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و مسافران نوروزی در سطح شهر همدان خبر داد.
معاون شهردار همدان:
معاون فرهنگی شهردار همدان از اجرای طرح "سفره‌ام را برای تو پهن می‌کنم" در پیاده‌راه بوعلی همدان خبر داد و گفت: جشن کودکان در ایام نوروز در مجتمع عین القضات همدانی برگزار می‌شود.
فرماندار همدان:
فرماندار همدان گفت: نقش رسانه‌ها در ایجاد شور انتخاباتی و حضور مردم در پای صندوق‌های رای بی‌بدیل است.
در آستانه سال نو صورت می‌گیرد
در آستانه فرارسیدن بهار سال 96، پرواز همدان ـ تهران برقرار می‌شود.
26 اسفندماه
مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از عرضه میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال در روز 26 اسفندماه خبر داد.
به زودي محقق مي‌شود
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي همدان از ارائه پایان‌نامه‌های طب سنتی به دانشجویان پزشکی خبر داد و گفت: به زودی جذب داروساز و راه‌اندازی داروخانه طب سنتی انجام می‌شود.
پروازهای نوروزی همدان اعلام شد
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان با اشاره به برقراری دو پرواز مشهد از فرودگاه همدان گفت: دو پرواز همدان ـ مشهد از 28 اسفندماه تا 15 فروردین ماه در روزهای دوشنبه و پنج شنبه برقرار می‌شود که با اين تعداد پروازها به چهار مورد در هفته می‌رسد.
مدیر نظارت بر دارو، فرآو‌رده‌های بیولوژیک و مواد مخدر در همدان خبر داد
مدیر نظارت بر دارو، فرآو‌رده‌های بیولوژیک و مواد مخدر دانشگاه علوم پزشكي همدان از کشیک کارکنان حوزه غذا و دارو در همدان از تمام مراکز دارویی طی ایام نوروز خبر داد.
25 اسفندماه
مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، 25 اسفند همایش سراسری کانون‌های مساجد در همدان برگزار می‌شود.
طي روز گذشته
مدير درمانگاه بهاءالملك اعتماديه همدان از آغاز به كار درمانگاه موقوفه بهاء‌الملك در همدان طي روز گذشته خبر داد.
در آستانه چهارشنبه آخر سال رقم مي‌خورد
مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني همدان گفت: با توجه به نزديك شدن به ايام عيد و چهارشنبه پايان سال، 9 ايستگاه آتش‌نشاني در شهر همدان در آماده باش كامل هستند و مرخصي‌هاي نيروها نيز لغو شده است.