جانشین فرمانده سپاه استان همدان:
جانشین فرمانده سپاه استان همدان با بیان اینکه آواربرداری از ۳۱ روستای زلزله‌زده به اتمام رسیده است گفت: ۵۴ واحد مسکونی افراد زیر پوشش بهزیستی در ازگله احداث می‌شود.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان:
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: ۲۲ دستگاه نفت‌کش حامل ۳۰۰ هزار لیتر سوخت سفید از منطقه همدان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شده است.
رئیس امور عشایر استان همدان:
رئیس امور عشایر استان همدان با بیان اینکه جامعه عشایر همدان ۳۷ درصد تولید صنایع‌دستی استان را به خود اختصاص داده است، گفت: یک هزار و ۷۶۵ نفر از عشایر استان همدان بیمه هستند.
مدیرکل ثبت‌ اسناد همدان:
مدیرکل ثبت‌ اسناد همدان گفت: ۹۸ درصد از منابع طبیعی استان همدان سند مالکیت دارند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان:
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با بیان اینکه ۲۸۴ پروژه جهت واگذاری به بخش خصوصی توسط دستگاه‌های همدان شناسایی شده است گفت: تعداد پروژه‌های در حال واگذاری ۱۳۷ پروژه است که در حال گذراندن مراحل اداری است.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاد‌ه‌ای رزن:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رزن گفت: تمهیدات لازم برای کمک به مسافران در راهدارخانه گردنه اوج رزن پیش‌بینی شده است.
رئیس پلیس‌ راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه تمامی محورهای استان همدان لغزنده است گفت: مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز و در صورت خروج از منزل حتما تجهیزات لازم نظیر زنجیرچرخ را به همراه داشته باشند.
مردم همدان امروز همزمان با سراسر کشور به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و با حضور در راهپیمایی حمایت خود را از قدس شریف اعلام کردند.
تالار قرآن همدان که پس از ۸ سال با هزینه میلیاردی در بلوار ارم همدان احداث شد گویا فقط در نام‌گذاری به‌نام "قرآن" است و به سبب جانمایی نامناسب و واگذاری مدیریت آن به افراد غیرمتخصص استفاده چندانی برای فعالیت‌های قرآنی از آن نمی‌شود.
جانشین پلیس راه استان همدان:
جانشین پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به میزان بارش برف و باران در ارتفاعات و گردنه اسدآباد تردد بدون رنجیرچرخ ممکن نیست.
سخنگوی ستاد اربعین استان همدان:
سخنگوی ستاد اربعین استان همدان گفت: ۳ هزار خادم از استان همدان در اربعین امسال به زائران خدمت‌رسانی کردند.
مسئول مرکز پیش‌بینی و‌هواشناسی استان همدان:
مسئول مرکز پیش‌بینی و هواشناسی استان همدان گفت: بارش برف و‌ باران تا اواخر امشب در همدان ادامه دارد و صبح فردا سامانه بارشی از استان خارج می‌شود.
نماینده مردم همدان:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان مجلس برای ایجاد اشتغال هرکمکی که توانسته به دولت کرده است،گفت: ضرورت امروز کشور ایجاد اشتغال است.
نماینده مردم همدان در مجلس:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروها برای تامین انشعاب آب و برق ۲۰۰۰ خانوار در سکونتگاه‌های غیر رسمی همدان بسیج شده‌اند.
مردم همدان در اقدامی خداپسندانه پس از اقامه نماز جمعه، تعدادی کانکس را برای مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال کردند.

صفحه‌ها