مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان همدان:
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان از ایجاد اشتغال برای ۱۰ هزار و ۱۳۸ نفر با مدرک فنی و حرفه‌ای در همدان خبر داد وگفت: افزایش یک و نیم برابری عملکرد اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای را نسبت به میانگین کشوری شاهد بوده‌ایم.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه بنا به نظر کارشناسان کتیبه‌های گنج‌نامه همدان در حال از بین رفتن است،گفت: عرضه کالاهای چینی در شهر جهانی سفال موجب سرشکستگی همدان است و با عرضه‌کنندگان به جد برخورد می‌شود.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده‌ مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهترین و با کیفیت‌ترین محصول انگور و‌ کشمش در ملایر تولید می‌شود گفت: شهرستان ملایر با بحران کم‌آبی روبه‌رو است.
معاون ‌استاندار همدان:
معاون امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه اعتبارات استانی با اولویت به پروژه‌ها تخصیص می‌یابد گفت: ترکیب بافت قدیمی همدان حفظ می‌شود.
معاون عمران و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی همدان:
معاون عمران و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی همدان با بیان اینکه ۶۵ محله دارای ارزش و بافت تاریخی در استان همدان شناسایی شد گفت: ۲۲ محله نیمه جان از نظر بافت قدیمی در همدان وجود دارد.
رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی استان همدان:
رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه ۶۸۰ کیلومتر از راه‌های روستایی همدان شنی و خاکی است گفت: ۱۲۰ ریال برای آسفالت ۸۰ کیلومتر راه روستایی نیاز است.
دبیر مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس مطرح کرد
دبیر مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس با بیان اینکه اجرای ۹ پروژه هدفمند و تاثیرگذار برای رونق اقتصادی و تولید در ۹ شهرستان استان همدان انجام می‌شود، گفت: نمایندگان استان همدان در مجلس هم‌افزایی و همکاری برای جذب اعتبارت ملی را افزایش می‌دهند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تاکید براینکه توهین‌ و تخریب در عملکرد سپاه و بسیج تاثیری ندارد، گفت: آتش به اختیار عمل کردن یک اندیشه و تفکر انقلابی است.
مدیرکل منابع طبیعی استان همدان:
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: ۶۵ هزار هکتار از اراضی استان مستعد بیابانی و نیمه بیابانی شدن هستند که مطالعات و عملیات اجرایی برای ۱۵ هزار هکتار از این اراضی انجام شده است.
مدیرکل هواشناسی استان همدان:
مدیرکل هواشناسی استان همدان گفت: دلیل افزایش گردوغبار موجود در جو نسبت به سال‌های گذشته تشدید خشکی و خشک‌سالی در مناطق مرکزی و غرب کشور است.
مدیرکل میراث فرهنگی همدان:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه چهار روستای ورکانه، ملحمدره، قلعه جوق و گشانی منتخب طرح ضربتی اشتغال در روستاهای همدان هستند گفت: ۶۰ قرارداد مرمت اماکن تاریخی همدان منعقد شد.
استاندار همدان خبر داد
استاندار همدان از ساخت ۱۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی در همدان توسط سرمایه‌گذاران آلمانی و ایرلندی خبر داد و گفت: این حداقل میزانی است که با ما توافق کردند و تا ۲۵۰ مگاوات را موافقت ضمنی دادند و با این روند همدان پایلوت اجرای نیروگاه‌های خورشیدی می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی همدان مطرح کرد
مسئول بسیج سازندگی همدان گفت: امسال ۳۵ هزار همدانی در اردوهای جهادی و محرومیت‌زدایی استان همدان شرکت می‌کنند.
رئیس راه و شهرسازی ملایر:
رئیس اداره ‌راه‌ و شهرسازی ملایر با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته عملیات اجرایی تعداد ۹ پروژه راه‌ روستایی در شهرستان آغاز شده گفت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در حال انجام است.
مسئول بسیج فرهنگیان همدان:
مسئول بسیج فرهنگیان همدان گفت: سالانه ۸۰۰حلقه شجره طیبه صالحین برای فرهنگیان استان همدان برگزار می‌شود.