مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: ۱۵ دلال مرغ در همدان دستگیر شدند.
امام جمعه شهرستان ملایر در یادواره شهدای روستای احمدآباد تپه:
امام جمعه شهرستان ملایر شهدا گفت : امروز نسل جوان تشنه معرفت، کمال و انسانیت است و باید آنها را برای حضور در یادواره های شهدا تشویق کنیم.
به منظور گرامیداشت روز تکریم همسران و مادران شهدا
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند به‌منظور گرامیداشت روز تکریم همسران و مادران شهدا با مادر شهید گرانقدر محمد مجیدی دیدار کرد .
یادواره 3 شهید گمنام و 190شهید منطقه قهاوند روز سه شنبه 16بهمن ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهر قهاوند برگزار گردید .
فرمانده سپاه قهاوند خبر داد:
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند بیان داشت: این شهید گرانقدر از اهالی روستای گنبدچای منطقه قهاوند میباشد که عصر امروز پنج شنبه با حضور نماینده کمیته جستجوی مفقودین غرب کشور ، امام جمعه محترم قهاوند ، بخشدار و شهردار قهاوند به خانواده این عزیز اطلاع رسانی گردید.
قارچ‌های خوراکی موادي مغذی برای بدن هستند که باید نوع آن را از سمی شناخت؛ زيرا نوع سمي آن آن قدر خطرناك است كه قاتل جان آدمي مي‌شود، اتفاقي كه همين چند وقت پيش چندين تن از هموطنانمان را درگير كرد.
کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری
قهاوند پایلوت خوشه صنعتی استخراج وفرآوری سنگهای قیمتی می شود.
همزمان با شروع فصل زمستان؛ایرانیان مشتریان پروپاقرص آنتی بیوتیک ها؛
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت:با توجه به وجود بیماران مبتلا به سل و مالاریا در سیستان وبلوچستان مقاوم شدن بیماری های عفونی در مقابل آنتی بیوتیک زنگ خطری برای مردم این استان است.
«فاطمه خمیس» معتقد است غلبه بر داعش، نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه بزرگ را به شکست کشاند و توصیه‌های امام خامنه‌ای تأثیر بسیاری در کسب این پیروزی در سوریه و عراق داشت.
مُدگرایی در جامعه:
پوشش، آرایش و مُدهای نامتعارف به سبک غربی که در بین زنان و دختران رواج یافته یک هنجارشکنی ناشی از تبلیغات به اصطلاح مدرنی است که بسیاری از هنجارها و ارزش ها را کم رنگ و بی اهمیت ساخته است.
رئیس انجمن سردرد ایران گفت:
در صورت پیشرفت سردردهای قدیمی از مصرف مکرر داروهای مُسکن پرهیز شود و حتما نیاز است بیمار به پزشک مراجعه کند. مصرف زیاد مسکن علاوه بر عوارض مختلف، باعث تشدید و تداوم سردرد نیز خواهد شد.
یک روز را در هفته به خرید مواد غذایی اختصاص دهید. سعی کنید سبدتان را از انواع سبزی‌ها پر کنید. سالاد همیشه باید در سفره غذا حضور داشته باشد
طی چند روز آینده مدارس کشور باز می شوند و در حدود 12 میلیون دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی به مدرسه می روند. جمعیتی که معادل 15 درصد جمعیت کل کشورند و طبیعتا مسائل مبتلابه آنها در بسیاری از شئون مملکت اثر گذارند.

صفحه‌ها