فرمانده سپاه قهاوند خبر داد:
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند بیان داشت: این شهید گرانقدر از اهالی روستای گنبدچای منطقه قهاوند میباشد که عصر امروز پنج شنبه با حضور نماینده کمیته جستجوی مفقودین غرب کشور ، امام جمعه محترم قهاوند ، بخشدار و شهردار قهاوند به خانواده این عزیز اطلاع رسانی گردید.
قارچ‌های خوراکی موادي مغذی برای بدن هستند که باید نوع آن را از سمی شناخت؛ زيرا نوع سمي آن آن قدر خطرناك است كه قاتل جان آدمي مي‌شود، اتفاقي كه همين چند وقت پيش چندين تن از هموطنانمان را درگير كرد.
کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری
قهاوند پایلوت خوشه صنعتی استخراج وفرآوری سنگهای قیمتی می شود.
همزمان با شروع فصل زمستان؛ایرانیان مشتریان پروپاقرص آنتی بیوتیک ها؛
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت:با توجه به وجود بیماران مبتلا به سل و مالاریا در سیستان وبلوچستان مقاوم شدن بیماری های عفونی در مقابل آنتی بیوتیک زنگ خطری برای مردم این استان است.
«فاطمه خمیس» معتقد است غلبه بر داعش، نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه بزرگ را به شکست کشاند و توصیه‌های امام خامنه‌ای تأثیر بسیاری در کسب این پیروزی در سوریه و عراق داشت.
مُدگرایی در جامعه:
پوشش، آرایش و مُدهای نامتعارف به سبک غربی که در بین زنان و دختران رواج یافته یک هنجارشکنی ناشی از تبلیغات به اصطلاح مدرنی است که بسیاری از هنجارها و ارزش ها را کم رنگ و بی اهمیت ساخته است.
رئیس انجمن سردرد ایران گفت:
در صورت پیشرفت سردردهای قدیمی از مصرف مکرر داروهای مُسکن پرهیز شود و حتما نیاز است بیمار به پزشک مراجعه کند. مصرف زیاد مسکن علاوه بر عوارض مختلف، باعث تشدید و تداوم سردرد نیز خواهد شد.
یک روز را در هفته به خرید مواد غذایی اختصاص دهید. سعی کنید سبدتان را از انواع سبزی‌ها پر کنید. سالاد همیشه باید در سفره غذا حضور داشته باشد
طی چند روز آینده مدارس کشور باز می شوند و در حدود 12 میلیون دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی به مدرسه می روند. جمعیتی که معادل 15 درصد جمعیت کل کشورند و طبیعتا مسائل مبتلابه آنها در بسیاری از شئون مملکت اثر گذارند.
شعار روز جهانی غذا امسال2017 از طرف سازمان کشاورزی و غذا FAO پیشگیری از مهاجرت ها از طریق توسعه مناطق روستایی و تامین امنیت غذایی است .
کارشناس تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفتگو با بهسایت ایران:مبتلایان به نقرس باید روزانه حداقل 4 لیوان آب و 4 لیوان از سایر مایعات بنوشند.
کبد چرب به دلیل تجمع مقادیر زیاد چربی در سلولهای کبد ایجاد می شود. شیوع کبد چرب با سرعت هشدار دهنده ای در حال افزایش است. درمان به موقع آن بسیار اهمیت دارد چون در صورت پیشرفت به استئاتوهپاتیت (التهاب کبد در نتیجه تجمع چربی در کبد) و سیروز کبد (التهاب مزمن بافت کبد که با علائم بالینی متعددی همراه است)، برگشت ناپذیر خواهد بود.

صفحه‌ها