نمایش 1 - 10 از 13
برنامه های هفته بسیج دانش آموزی شهرستان قهاوند اعلام شد.
فرمانده سپاه مرکزقهاوند گفت:باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی، سپاه و بسیج وارد میدان شده و این آمادگی را از خود به نمایش گذاشته که نقش فعال و تاثیرگذاری را در این زمینه ایفا نماید.
کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت:به دنبال کشتار17 شهریور اراده و عزم رژیم در رویارویی با ملت ‏سخت ‏به تردید و تزلزل افتاد. چرا که شیوه‏های مرسوم اعم از سرکوب و سازش در عمل شکست‏خورده بود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر قهاوند افزود: تبعیت محض از روحانیت زمان از مهم ترین عوامل موفقیت رئیسعلی دلواری بوده و این ویژگی ارزش و اهمیت بسیار زیادی دارد.
امام جمعه شهر قهاوند:
امام جمعه شهر قهاوند گفت: محسن حججی امروزنوع نگاه به شهدا را تغییر داده است آن جا که توصیه می کندافرادیک شهید را برای خود انتخاب و با او زندگی نمایند به واسطه شهیدوصل به اهل بیت شوندتاره صدساله رایک شبه ببرند.
این کارشناس مسائل سیاسی بیان داشت:یکی از مهم‌ترین مسائلی که خانواده‌های شهدای حرم وجود دارد، روحیه بسیار خوب آن‌هاست که از ایمان و اعتقادات قلبی آن‌ها نشأت می‌گیرد.
استقلال می توانست هم امتیاز پرسپولیس باشد؛
مهدی تارتار سرمربی تیم شگفتی ساز پارس جنوبی جم که کارشناس دیدار تیم ملی ایران برابر کره ی جنوبی بود، با پایان بازی به نکات جالب توجهی در مورد سیستم کی روش، همینطور دیدار برابر استقلال اشاره کرد.
امام جمعه شهر قهاوند:
امام جمعه شهر قهاوند افزود: هدف اولیه ایجاد داعش نابودی محور مقاومت بود و به همین خاطر نقطه کانونی میدانی این جبهه یعنی سوریه را هدف قرار داد
رئیس شورای اسلامی شهر قهاوند از ابقای شهردار شهر قهاوند با پنج رای موافق اعضای شورا خبر داد.
فرمانده پایگاه انصارالحسین (ع) روستای هیزج بیان داشت: مسجد اگر واقعا حالت حقیقی خود را داشته باشد یکی از پایگاه های اصلی برای مبارزه با مفاسد اجتماعی است و

صفحه‌ها