http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

http://hamedanvarzesh.ir/
http://www.shabnamha.ir/
http://avayefamenin.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://sobherazan.ir/
http://roodavar.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
http://garoo.ir/

مطالب اخبار شهرستان

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس همدان:
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس همدان گفت: از ابتدای اسفندماه تاپایان تعطیلات نوروزی ۱۰۰ دستگاه آمبولانس به همراه ۳۵۰ نفر آماده خدمت‌رسانی به هموطنان و مسافران نوروزی در همدان هستند.
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان همدان:
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی همدان با اشاره به اینکه فعالیت خانه‌مسافرها در همدان نظارت‌مند شود گفت: ساماندهی خانه‌مسافرها توسط بخش خصوصی نتیجه بخش نیست.
دبير ستاد انتخابات استان همدان مطرح کرد؛
دبير ستاد انتخابات استان همدان در رابطه با آمار داوطلبان ثبت نامی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، بيان داشت: از زمان آغاز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا تا کنون يک هزار و 959 داوطلب ثبت نام کرده اند.
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان داشت: امروز به علت شرایط نامساعد جوی دید خلبان زیر دو هزار متر بود که موجب شد پرواز همدان_مشهد کنسل گردد.
مدیرکل راهداری همدان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از بارش متناوب برف در محورهای استان همدان خبر داد و گفت: تردد در محورهای مواصلاتی همدان نسبتا سنگین و روان است.
معاون گردشگری استان همدان:
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت:در ۶ روز گذشته ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ گردشگر از امکان تاریخی طبیعی همدان بازدید کردند.
معاون راهداری همدان:
معاون راهداری همدان گفت: مسافران نوروزی هنگام سفر به همدان تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ و لباس گرم نیز به همراه داشته باشند.
مدیر عامل دهکده گنجنامه:
مدیرعامل دهکده گنجنامه با بیان اینکه ظرفیت‌های گردشگری همدان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد گفت: مجموعه دهکده گنجنامه آمادگی کامل را برای میزبانی از میهمانان نوروزی دارد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر همدان از فعالیت ۱۶۰۰ نفر روز در طرح نوروزی هلال احمر در همدان خبر داد و گفت: در حوزه معاونت جوانان ۲۰ پست طرح ایمنی و سلامت در سطح استان فعال است.
معاون فرهنگی شهرداری همدان:
معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان از برگزاری جنگ شادی نوروزی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و مسافران نوروزی در سطح شهر همدان خبر داد.
معاون شهردار همدان:
معاون فرهنگی شهردار همدان از اجرای طرح "سفره‌ام را برای تو پهن می‌کنم" در پیاده‌راه بوعلی همدان خبر داد و گفت: جشن کودکان در ایام نوروز در مجتمع عین القضات همدانی برگزار می‌شود.
فرماندار همدان:
فرماندار همدان گفت: نقش رسانه‌ها در ایجاد شور انتخاباتی و حضور مردم در پای صندوق‌های رای بی‌بدیل است.
در آستانه سال نو صورت می‌گیرد
در آستانه فرارسیدن بهار سال 96، پرواز همدان ـ تهران برقرار می‌شود.
26 اسفندماه
مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از عرضه میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال در روز 26 اسفندماه خبر داد.
به زودي محقق مي‌شود
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي همدان از ارائه پایان‌نامه‌های طب سنتی به دانشجویان پزشکی خبر داد و گفت: به زودی جذب داروساز و راه‌اندازی داروخانه طب سنتی انجام می‌شود.

صفحه‌ها