http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

http://hamedanvarzesh.ir/
http://www.shabnamha.ir/
http://avayefamenin.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://sobherazan.ir/
http://roodavar.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
http://garoo.ir/

مطالب اخبار استان

نویسنده و کارگردان "گل باغ رمضان، حبیب دل‌ها" :
نویسنده و کارگردان نمایش "گل باغ رمضان، حبیب دل‌ها" گفت: می‌خواهیم با شبیه‌خوانی شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی شهر شهیدپرور مریانج استان همدان را مهد شبیه‌خوانی شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در کشور کنیم.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گفت: آنچه سبب موفقیت یک راوی می‌شود عمل خالصانه و توجه به خانواده و همسر است پس مهمترین وظیفه شما در حال حاضر حفظ حرمت خانواده ، مهربانی، برخورد صحیح و معقول با آنها و جبران زحمات همسرانتان است.
استاندار همدان:
استاندار همدان از عملکرد برق باختر در قبال فولاد آلیاژی ملایر انتقاد کرد و گفت: هیچ سیستم نظارتی در همدان جلوی تولید و اقتصاد را نمی‌گیرد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان:
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به اینکه ۲۵۰ خانه قرآنی در استان فعالیت دارند، گفت: سند راهبردی توسعه قرآن در استان همدان تدوین شد.
مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان با اشاره به اینکه پدیده غالب بر آسمان استان سرما است، گفت: دمای هوای استان از امروز تا روز دوشنبه به صورت محسوس تا ۱۲ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تمام محورهای استان همدان به دلیل بارش سنگین برف باز است اما به دلیل لغزندگی سطح جاده‌ها باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
رئیس هلال احمر ملایر خبر داد
رئیس هلال احمر شهرستان ملایر از ۱۸ مورد امدادرسانی و اسکان مسافران در راه مانده به علت بارش برف سنگین در ملایر خبر داد.
مدیرکل محیط زیست استان همدان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دوشنبه هفته جاری برای شرکت در آیین افتتاحیه همایش ملی شهر سبز پایدار به همدان سفر می‌کند.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه پرواز همدان به تهران، کیش و عتبات تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود، گفت: در مدت سه سال حضورم در همدان ۳۴ میلیارد تومان در فرودگاه همدان هزینه شده است.
مدیرکل اقتصادی و دارایی استان همدان:
مدیرکل اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: روند سرمایه‌گذاری در همدان به خوبی طی می‌شود ولی برخی موازی‌کاری‌ها باید رفع شود.
مدیرکل راهداری همدان خبر داد
مدیرکل راهداری استان همدان از ایجاد گره‌ ترافیکی در گردنه اسدآباد خبر داد و گفت: تردد در گردنه‌ اسدآباد تنها با زنجیرگرخ ممکن است.
معاون امداد و نجات هلال احمر استان همدان:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: به دلیل بارش برف سنگین و برودت هوا و تداوم بارش‌ها تا پایان هفته جاری تیم واکنش سریع و نجاتگران تیم‌های امداد جاده‌ای هلال احمر به حالت آماده باش در آمدند.
در سالروز عملیات
سی و یکمین یادواره شهدای عملیات والفجر 8 با حضور خانواده محترم این شهدا در مسجد مهدیه همدان برگزار می شود.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تردد از تمامی جاده های این استان بدون استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
رئيس ستاد انتخابات استان:
رئيس ستاد انتخابات استان خواستار استفاده از همه ظرفيتهاي استان در انتخابات به عنوان فرايندي ملي شد و بر تکليف همه دستگاهها در اين زمينه تاکيد کرد.

صفحه‌ها