http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند

مطالب اخبار استان

معاون شرکت آب و فاضلاب همدان:
معاون شرکت آب و فاضلاب همدان از فرسودگی ۲۹ درصد شبکه آبرسانی استان همدان خبر داد و گفت: ۱۷۰ میلیارد تومان برای اصلاح شبکه نیاز است.
معاون استاندار همدان مطرح کرد
معاون استاندار همدان گفت: با اجرای برنامه‌های ابلاغی از سوی وزارت کشور در حوزه اجتماعی توانستیم میزان جرائم رخ داده در همدان را ۳۰ درصد کاهش دهیم.
معاون آموزش ابتدایی همدان:
معاون آموزش ابتدایی همدان گفت: ۲ هزار و ۳۱۵ دانش‌آموز بی‌بضاعت استان ‌در معرض ترک تحصیل قرار دارند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: قطار همدان حداکثر تا یک هفته بعد از عید فطر با اعزام ۲۰۰ نفر به مشهد مقدس به حرکت درمی‌آید.
رئیس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی همدان:
رئیس مرکز مدیریت فوریت‌های پزشکی همدان با اشاره به اینکه ۸۰ نقطه صعب‌العبور در استان شناسایی شده است، گفت: برای ارائه خدمات اورژانس هوایی باید پد فرود بالگرد در این نقاط ایجاد شود
مدیرکل کار و رفاه اجتماعی همدان:
مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان همدان با تأکید بر اینکه دارایی‌های تملیکی بانک‌ها به متقاضیان واجدشرایط واگذار می‌شود، گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خود اشتغالی در سال ۹۵ در استان همدان پرداخت شده است.
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه همراهی و هم‌صدایی با رهبری معظم انقلاب وظیفه همه مسئولان‌است، گفت:حل مشکلات اقتصادی اولویت رئیس جمهور باشد.
معاون استاندار همدان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: باید از ظرفیت‌هایی چون منشور فرهنگی استفاده کرد تا با کمک آن کار را به جلو پیش ببریم.
مدیرکل ثبت‌احوال استان همدان:
مدیرکل ثبت‌احوال استان همدان گفت: براساس آمارهای سال گذشته به جز شهرستان همدان، رشد جمعیت در شهرستان‌های دیگر استان رشد منفی داشته است.
رئیس دفتر استانی آستان قدس رضوی در همدان:
رئیس دفتر استانی آستان قدس رضوی در همدان گفت: دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی دهه سوم تیرماه در همدان افتتاح می‌شود.
معاون ستاد دیه در همدان:
معاون اداری مالی ستاد دیه کشور با اشاره به اینکه امسال ۷۴۰ میلیارد تومان بودجه برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تخصیص یافت، گفت: با این میزان اعتبار ۹ هزار و ۵۰۰ زندانی جرائم غیرعمد آزاد می شوند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان با بیان اینکه سهم درآمد همدان برای خزانه کشور امسال به ۶۰۲ میلیارد تومان رسید گفت: سال گذشته استان همدان ۴۸۰ میلیارد تومان درآمد به خزانه دولت واریز کرد.
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر:
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت:امسال بودجه اختصاص یافته برای بیمه سلامت درمان معتادان ۷۹ میلیارد تومان است.
معاون آموزش متوسطه همدان:
معاون آموزش متوسطه همدان گفت: آزمایشگاه‌های مدارس استان با اعتبار ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی تجهیز شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان:
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به اینکه امسال یک هزار و ۳۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد، گفت: این میزان کشفیات نسبت به سال گذشته ۸۳ درصد افزایش داشت.

صفحه‌ها