http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

http://www.dana.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://www.shabnamha.ir/
http://avayefamenin.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://sobherazan.ir/
http://roodavar.ir/
http://malayeriha.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
http://garoo.ir/

مطالب اخبار استان

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه برخی در استان به دست‌بوسی سران فتنه می‌روند و دم از ولایت می‌زنند، گفت: این افراد به این کار خود افتخار نکنند چرا که فتنه‌گران در برابر نظام، ولایت و مردم ایستادند و کشور را تا لبه پرتگاه بردند.
توسط دستیار ویژه رئیس جمهور
نشان سفیر سلامت به استاندار همدان به دلیل فعالیت چشم‌گیر در حوزه ورزش همگانی و حوزه سلامت توسط دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی و رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی اعطا شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اعلام اینکه ۶ بیمارستان با ۹۰۰ تخت به تعداد بیمارستان‌های همدان افزوده می‌شود گفت: ۲۹۱ پروژه بهداشتی در استان همدان در حال احداث است.
مدیر جهاد کشاورزی بهار:
مدیر جهاد کشاورزی بهار از توزیع ۱۲هزار و ۶۰۰ اصله نهال یارانه‌دار در بین باغداران این شهرستان در سال زراعی ۹۶-۹۵ خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح بیش از ۲۵۴ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان:
دبیر ستاد انتخابات استان همدان گفت: برای انتخابات شورای شهر در همدان 6 هزار و 470 نفر ثبت‌ نام کردند که در مرحله اول احراز صلاحیت‌ها 20 نفر در 30 شهر استان و در روستاها نیز 5 هزار و 298 نفر رد صلاحیت شدند.
رئیس اتاق اصناف همدان:
رئیس اتاق اصناف همدان با بیان اینکه ۵۵ هزار واحد صنفی در سطح استان همدان فعال هستند، گفت: انتخابات اتحادیه‌های اصناف همدان الکترونیکی انجام می‌شود.
معاون استاندار همدان:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: ‌وقوع جرائم در استان همدان ۲۹ درصد و نرخ طلاق ۶ درصد کاهش یافت‌.
استاندار همدان:
استاندار همدان گفت: بدهی دانشگاه بوعلی همدان در ابتدای دولت یازدهم ۳۸ میلیارد تومان بود که به ۴ میلیارد رسیده است.
مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان:
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس همدان گفت: تاکنون ۲۴۵ پروژه آموزشی و ورزشی توسط خیرین مدرسه‌ساز در سراسر استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: انتخابات یکی از مهمترین مباحث کشور ما است که استکبار جهانی توطئه‌هایی برای این امر اندیشیده و ما باید مراقب باشیم که این برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر محقق نشوند.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین(ع استان همدان با تاکید بر داشتن بصیرت در انتخابات گفت: مشکلات کشور با حاکمیت و مدیریت انقلابی و کارآمد حل می‌شود.
معاون آموزش و پرورش استان همدان:
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش همدان گفت: هفدهمین دوره‌ مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری با حضور فعال بیش از ۸۳ هزار و ۷۲۶ نفر در سطح مدارس استان برگزار شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:
مدیر کل آموزش و پرورش همدان گفت: دشمنان با تبلیغات دروغ جهان اسلام را سرچشمه خشونت معرفی می‌کنند در حالی که منشأ تروریسم در کشورهای غربی قرار دارد.
معاون استاندار همدان:
معاون امور عمرانی استاندار همدان گفت: سه سد سرابی تویسرکان، کلان ملایر و اکباتان همدان پس از چندین سال خسکالی برای دومین سال متوالی سرریز شد.
دبیر اجرایی خانه‌ کارگر استان همدان:
دبیر اجرایی خانه‌ کارگر استان همدان با بیان اینکه ۲۴۸ هزار کارگر در استان همدان فعال هستند گفت: قراردادهای سفید امضا و نبود امنیت شغلی مشکل اصلی کارگران همدانی است.

صفحه‌ها