http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند

مطالب ایران و جهان

اطلاعیه سپاه
روابط عمومی کل سپاه با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات «لیله القدر» در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.
ثبت ۴۱۰ پرواز با تاخیر تا پایان اردیبهشت؛
تا پایان اردیبهشت سال جاری شرکت هواپیمایی آتا ۶۶۹ پرواز داشته که از میان آنها ۲۵۹ پرواز به موقع و ۴۱۰ پرواز ( 61 درصد) با تاخیر انجام شده است.
تاکید مکرر مسئولان؛
طی چند روز گذشته به دلیل اذحام مردم جهت دریافت سپرده‌های خود از موسسه اعتباری ثامن، این موسسه بامشکلاتی مواجه شده است که مسئولان امر طی پیام‌هایی اعلام کردند که مردم نگران سپرده‌های خود نباشند.
رئیس سازمان صدا و سیما:
رئیس سازمان صدا و سیما در مراسم تجلیل برترین‌های مراکز استان‌ها در جشنواره‌‌های بین‌المللی و انتخابات، تلاش‌ها برای کاستن از اعتبار رسانه ملی را بی‌نتیجه خواند.
گزارشی از بازار رنگی جنوب شرق؛
یکی از زنان سوزن دوز زاهدانی با بیان اینکه کارهای بی کیفیت صنعتی که از آن سوی مرزها وارد کشور می شود منجر به افت فروش هنر سوزن دوزی زنان بلوچ شده است، گفت: با توجه به قیمت پایینی که سوزن دوزی های وارداتی دارند افراد بیشتر به سمت خرید آن ها می روند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخست‌وزیر عراق:
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخست وزیر عراق خطاب به وی فرمودند: به هیچ وجه به امریکایی‌‎ها اعتماد نکنید زیرا آنها منتظر فرصت هستند تا ضربه خود را وارد کنند.
نوبخت در نشست خبری:
سخنگوی دولت با بیان اینکه باید از راهبری رهبر انقلاب و رشادت سپاه قدردان بود، گفت: برجام محدودکننده فعالیت‌های موشکی و قدرت دفاعی ما نیست.
بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب:
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در واکنش به تصویب قانون تحریم‌های جدید علیه ایران در سنای آمریکا بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد: تحریم‌های جدید سنای آمریکا آشکارا بندهای 26 و 29 برجام را نقض کرده است.
مشروح نشست سخنگوی قوه قضائیه
سخنگوی قوه قضائیه ضمن تشریح برنامه‌های هفته قوه قضاییه از برخورد با 50 قاضی و وکیل متخلف، بازداشت 185 دلال و کارچاق کن،حکم صادره برای یکی از محکومان پرونده کهریزک، محاکمه مرتبطین با ترور و اقدامات تروریستی در دادگاه انقلاب و ... سخن گفت.
معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه :
معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه گفت: حامیان تروریست ها با این اقدام بار دیگر متوجه شدند که ملت ایران در دفاع از کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، با هیچ قدرتی شوخی ندارند و اگرچه هیچگاه آغاز کننده جنگی نبوده‌اند اما اگر دستی به عنوان تجاوز به کشور ما نزدیک شود، دست آنها قطع می شود.
پرداخت وام 5 میلیون تومانی با وثیقه حساب یارانه نقدی از امروز آغاز می شود.
شمخانی:
دریابان شمخانی افزود: افراط گرایان آمریکا و داعش دو روی یک سکه اند که با هدف مشترک و ابزارهای متفاوت به دنبال تاثیر گذاری منفی بر محیط داخلی کشور و امنیتی نمودن شرایط جمهوری اسلامی ایران هستند.
در بیست و سومین روز از ماه رمضان؛
در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، جمعی از خانواده‌های شهدا عصر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.
آیت‌الله قرهی در واکنش به اظهارات روحانی:
آیت‌الله قرهی گفت: دشمن قصد تخریب جایگاه ولایت فقیه را دارد که بایستی از تحقق این امر در قالب لباس روحانیت جلوگیری شود و متاسفانه برخی امروز منش «بنی صدر» را برای ازبین بردن ولایت فقیه و اسلام در پیش گرفته‌اند.
برجامی نافرجام ؛
تصویب«قانون مقابله با فعالیت‌های بی‌ثبات‌ساز ایران ۲۰۱۷» اتمام حجت آمریکا برای خروج از برجام است که دولت ایران را بعد از تلاش بسیار و هزینه ها زیاد از حق خود خارج می کند.

صفحه‌ها

گفتگو