http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند

مطالب معرفی شهرستان

آداب و رسوم ماه مبارك رمضان یكی از مباحث مهم فرهنگ مردم است كه به واسطه قدمت خود، از قداست ویژه ای برخوردار است.
مدیر پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا همدان:
مدیر پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا همدان افزود: در دشت قهاوند و فامنین سرعت بیابان زایی در حال گسترش است که باید کارهای پژوهشی مناسب و کاربردی برای عبور از این شرایط حاکم انجام شود.
با وجود سه امام جمعه موقت در شهر قهاوند، متاسفانه اهالی این شهر و روستاهای اطراف بدون اقامه نماز جمعه به منازل خود بازگشتند.
امام جمعه شهر قهاوندبا بیان اینکه در سازمان ملل رئیس جمهور قاطعانه از مواضع به حق جمهوری اسلامی دفاع کرد گفت: این بیانات عزتمندانه و حکیمانه بوده و اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید
عاشقان و مریدان امام رضا (ع) در قهاوند و روستاهای تابعه آن همزمان با ورود پرچم به شهر برای استقبال از خادمان امام رضا (ع) به وردی شهر قهاوند آمدند تا از راهی دور ارادت خود را به هشتمین امام شیعیان جهان ابراز کنند.
در گفتگو با عضو شورای اسلامی شهر قهاوند مطرح شد
عضو شورای اسلامی شهر قهاوند از ابقا شدن شهردار قهاوند درسمت خود با رای اکثریت آرا خبرداد.
به همت اداره آموزش و پرورش منطقه :
این پروژه 7کلاسه با 521 مترمربع زیر بناو 900متر مربع حیاط و 150 متر مربع دیوارکشی و 24 متر مربع موتور خانه در دو طبقه احداث گردیده است .
منتخب اول شورای اسلامی شهر قهاوند در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد:
جعفر صالحی منتخب مردم شهر قهاوند گفت : خوشبختانه پروژه‌های بسیار مطلوب و زیربنایی در قهاوند تعریف شده تا گره‌های کور و معضلات و چالش‌های شهروندی به حداقل کاهش یابد.
با حضور فرماندار و معاون سیاسی امنیتی استاندار:
معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: این عملیات در روستا‌های شیرین‌آباد، آق‌دره، دیزج و راهجرد انجام گرفت.
به مناسبت هفته دولت امام جمعه شهر قهاوند،فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا دیبدار کردند
در شرایط فعلی و با مشخص شدن استخوان‌بندی اصلی دولت و آغاز فعالیت وزراء و مسئولان اقتصادی، این مسئولان باید از مرحله کلی گویی، برشمردن اولویت‌های ناظر بر چالش‌ها و... قدم فراتر بگذارند و راهبردهای اصلی خود را برای جامعه تشریح کنند تا جایگاه دولت یازدهم در فراگرد اقتصادی ایران بهتر مشخص شود، چرا که در این مرحله و شرایط تکرار ضرورت اعتدالگرایی، باز گرداندن آرامش به اقتصاد، بهبود فضای کسب و کار و...، توقف در تاکتیک‌ها تلقی می‌شود.
امام جمعه موقت شهر قهاوند :
حجت الاسلام کرملو خاطر نشان کرد :یکی از عوامل کلیدی در دست یابی به موفقیت ها و چشیدن طعم کام یابی، مشورت است. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم تقریباً در همه مواردی که دستور مستقیم وحی وجود نداشت، از راه مشورت با مسلمانان تصمیم گیری می کرد و معمولاً این مشورت ها در مسجد صورت می پذیرفت. انتخاب خارج شهر مدینه برای رویارویی با مشرکان در جنگ احد یا کندن خندق در شمال مدینه در جنگ احزاب، از شمار این مشورت هاست.
رئیس آموزش و پرورش منطقه قهاوند:
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از افتخارات نظام است.
رئیس آموزش و پرورش منطقه قهاوند خبر داد:
ریئس اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: بیش 834 نفر در طرح بیمه طلایی فرهنگیان در قهاوند تحت پوشش قرار گرفتند.
امام جمعه موقت شهر قهاوند:
امام جمعه موقت شهر قهاوندگفت :حرکتی که جبهه ی ملی به رهبری دکتر مصدق به وجود آورد، آسایش و راحتی را از صاحبان سرمایه و سلطه گران بین المللی سلب کرد و آنان را به وحشت انداخت.

صفحه‌ها