14. آبان 1395 - 21:20   |   کد مطلب: 2030
سردار نقدي در يادواره 150 شهيد محله شهادت در شهر ري:
بي شك، سران فتنه مفسد في الارض هستند
 رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: در سال 88 مانند جنگ تحميلي، همه ابرقدرت ها در يك طرف و انقلاب اسلامي در يك طرف قرار داشت و برخي كه بصيرت ملت ايران را درك نكرده بودند دست به فتنه گري زدند ولي ملت در 9 دي قهرماني خود در بصيرت را به نمايش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری اسدآبادی ها،به نقل از پايگاه اينترنتي بسيج؛ سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در يادواره 150 شهيد محله شهادت و شهيد غلام كبيري از شهداي مقابله با فتنه 88 در شهر ري كه با حضور شخصيت هاي كشوري و لشكري در فرهنگسراي ولاء برگزار شد گفت: عزت، كرامت شرافت، استقلال، آزادي و اهتزاز پرچم اسلام در ايران مديون ايثار شهداست.

خانواده شهدا پيام شهدا را جهاني كردند
سردار نقدي والدين و خانواده شهدا را سبب مضاعف شدن حماسه شهدا دانسته و تصريح كرد: والدين و خانواده شهدا با الهام از مكتب زينب كبري سلام الله عليها پيام شهدا را با همه وجود درك كرده و از همه وجود براي رساندن پيام شهيدان به آينده مايه گذاشتند و پيام شهدا را جهاني كردند.
وي با اشاره به سخن امام راحل، خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت بلكه چشم و چراغ محفل بشريت خوانده و افزود: بيداري اسلامي، بيداري ملت ها در آمريكا و اروپا و جنبش 99 درصدي، مقاومت فلسطين و حماسه بزرگ حزب الله لبنان تكرار درس هايي است كه ملت ها در مكتب شهيدان آموخته اند و افق نوراني و روشني در پيش روست.

ملت در 9 دي قهرماني خود در بصيرت را به نمايش گذاشت
رييس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به رشادت هاي حضرت زينب سلام الله عليها در شام خاطرنشان كرد: آن حضرت چنان پيام شهدا را تبيين كرد كه خود دشمنان منقلب شده و ضمن ابراز تاسف به شيون و زاري پرداخته و حتي يزيد از آن جنايتكاران كه مامور خودش بودند، برائت جست.
وي با اشاره به شهادت "غلام كبيري"ها از نسل امروز در فتنه 88 بيان كرد: شهداي فتنه در شرايط بسيار سخت تر و پيچيده تر از شهداي انقلاب و دفاع مقدس راه را گم نكرده و به ميدان آمدند.
جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج با بيان اينكه محله شهادت پس از انقلاب و دفاع مقدس در فتنه نيز براي دفاع از ولايت خط شكن بوده است ابراز داشت: در سال 88 مانند جنگ تحميلي، همه ابرقدرت ها در يك طرف و انقلاب اسلامي در يك طرف قرار داشت و برخي كه بصيرت ملت ايران را درك نكرده بودند دست به فتنه گري زدند ولي ملت در 9 دي قهرماني خود در بصيرت را به نمايش گذاشتند.
وي حمايت و پشتيباني آمريكا و اروپا از شاه پهلوي، منافقين، صدام، آل سعود، آل خليفه و همچنين فتنه گران را يادآور شده و ادامه داد: برخي سران استكبار در سخنراني ها و بيانيه هاي رسمي از فتنه حمايت كردند حال آنكه مردم با بصريت خود فهميدند همان جرياني كه از صدام حمايت مي كرد براي دشمني با انقلاب از فتنه گران حمايت مي كند.

جايزه استكبار به عوامل فتنه، قلاده هاي بردگي و نوكري است
سردار نقدي به راه اندازي بي بي سي فارسي با شروع فتنه در ايران اشاره نموده و خاطرنشان كرد: "نفر دوم فتنه" به ملاقات پادشاه سعودي در عربستان مي رود پس بي شك صلاح و مشورت با سران جنايتكار وهابيت، فتنه گري و دشمني با اسلام ناب را در پي خواهد شد.
وي به ملاقات رييس دفتر "نفر دوم فتنه" با شاه جنايتكار بحرين كه دستانش به خون شيعيان مظلوم آغشته است براي جمع آوري پول اشاره نموده و تصريح كرد: امروز هم حمايت از فتنه گران توسط استكبار وجود دارد كه در جديدترين نمونه ي آن جاسوسان استكبار به ايران آمده و به عامل فتنه جايزه مي دهند كه در واقع اين مدال ها، قلاده هاي بردگي و نوكري براي خدمت به استكبار است.

جرم فتنه گران بسيار بزرگ و بخشودني نيست
رييس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه خاطرنشان كرد: فتنه گران و سران فتنه هيچگاه از رفتار آمريكا و اروپا اعلام برائت نكردند حال آنكه همه سلطنت طلبان، منافقين، گروه هاي تروريستي و سازمان هاي جاسوسي استكبار از فتنه حمايت كردند پس نمي توان فتنه گران را بخشيد چراكه خانواده شهدا هم اينها را نمي بخشند.
وي جرم فتنه گران را بسيار بزرگ خوانده و ادامه داد: بدون شك جرم بزرگ كساني كه با اجانب ديدار كردند و از آنها پول گرفتند، با دروغ بزرگ تقلب از برخي افراد احساسي سوء استفاده كردند، سبب كشته شدن جوانان كشور شدند و زمينه تحرك دشمن را فراهم آوردند، بخشودني نيست.

سران فتنه مفسد في الارض هستند
جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج خواست ملت را مجازات سران فتنه عنوان نمود كه با تكبير حضار روبرو شد و ادامه داد: ملت از اين موضع عقب نشيني نمي كنند و از دولت و دستگاه قضايي مي خواهند تا عوامل اين جنايت و خيانت به ملت را به سزاي عملشان برسانند.
وي ضمن تبيين مفهوم افساد في الارض بيان كرد: سران فتنه كه سبب التهاب در كشور، ايجاد ناامني در شهرها، حمله به مساجد، كشته شدن جوانان، تخريت پايگاه بسيج و ... شدند بدون شك مفسد في الارض هستند و بايد مجازات شوند تا براي ديگران كه قصد دشمني دارند درس عبرت شود.

گويندگان "نه غزه، نه لبنان" وصله ي ناچسب به ملت ايرانند
سردار نقدي حمله رسانه هاي غربي را به يادواره هاي شهدا يادآور شده و افزود: آنهايي كه به ما مي گويند از اسم شهدا سوء استفاده نكنيد كافي است وصيت نامه شهدا را بخوانند كه ترجيع بند وصاياي شهدا، پيروي از اسلام، ولايت فقيه و دفاع از مستضعفين است و كساني كه "نه غزه، نه لبنان مي گويند وصله ي ناچسب به ملت ايران هستند.
وي حمايت برخي افراد سرشناس و مشهور از فتنه 88 را يادآور شده و اظهار داشت: ملت با بصيرت ايران نشان داد كه هيچ اسم و رسم و نشاني را بالاتر از نشان ولايت نمي دانند و در مقابل فتنه گري ها مي ايستند.
رييس سازمان بسيج مستضعفين بصيرت ملت در فتنه 88 را اتمام حجت با همه دنيا دانسته و تصريح كرد: ان شاء الله ملت ها در زير پرچم ولايت در سراسر ددنيا قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار