http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 24067
تاریخ : 3. خرداد 1395 - 23:34
به مناسبت آزاد سازی خرمشهر صورت می گیرد:
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در قهاوند
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند گفت:به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر همایش پیاده در 7 خرداد روز جمعه ساعت 7 صبح ، در شهرقهاوند برگزار می شود.

به گزارش جهاد پرس ، سرهنگ پاسدار حسن مرادی گفت: به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر همایش پیاده در 7 خرداد روز جمعه ساعت 7 صبح ، در شهرقهاوند برگزار می شود.

وی گفت:دو مکان برای ثبت نام درشهر قهاوند در پیش بینی شده است که عزیزان برای ثبت نام می توانند با دردست داشتن کارت ملی و شناسنامه به حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) و خواهران به حوزه فاطمه الزهرا ثبت نام نمایند.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند گفت: بحث اطلاع رسانی برای هر چه باشکوه برگزارکردن این همایش ،  از مهمترین مولفه هاست و باید برای اطلاع رسانی به مردم در بعد وسیع کارهای مناسبی انجام شود تا حضور شهروندان گسترده باشد.

وی گفت: حضور خانوادگی در همایش پیاده روی از رشد روزافزون ورزش های همگانی در جامعه حکایت دارد و این امر زمینه شور و نشاط در جامعه را فراهم می کند.

وی برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی را عامل ایجاد شور و نشاط اجتماعی دانست و افزود: تلاش برای برگزاری هر چه باشکوهتر این برنامه ها وظیفه ملی و همگانی است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار