http://www.dana.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 25564
تاریخ : 12. دى 1395 - 11:45
برخی از مسئولین کم لطفی کردند و در مراسم بزرگداشت 9 دی حضور نداشتند که هریک به بهانه های مختلف در این مراسم شرکت نکردند باید گفت این نشان از ضعف مسئولین است.

به گزارش جهاد پرس ، دشمنان این ملت، روز نهم دی ماه را فراموش کرده اند آن کسانی که فکر می کنند در این کشور یک اکثریتی خاموش و مخالف با نظام جمهوری اسلامی اند یادشان رفته است که سی و هشت سال است که هر سال بیست دوم بهمن ماه در همه شهرهای ایران اسلامی جمعیت عظیم از نظام جمهوری اسلامی بیرون می آیند .

با کمال تعجی پس از گذشت 7 سال از این جضور حماسی هنوز هم شاهد هستیم که برخی از مسئولین بلند پایه در سمت های مختلف وجود دارند که به محض شنیدن عبارت 9 دی خود را به نشنیدن زده و پیرامون این رخداد بی نظیر سکوت می نمایند.

این که چرا یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی که در سطوح مختلف مشغول فعالیت است این گونه نسبت به حضور بی نظیر و ده ها میلیونی مردم بی تفاوت است .

مسئولین باید بدانند که عیار ولایتمداری شان را بیان عبارات مقام معظم رهبری یا امام خامنه ای مشخص نمی سازد اگر به راستی مدعی پیروی از خط ولایت اند لازم است که پیرامون حضور حماسی در 9 دی موضع بگیرند .

شب گذشته همایش بزرگ مردمی و حماسی 9 دی ماه در مسجد جامع شهر قهاوند با حضور معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین برگزار گردید که متاسفانه تعدادی از مسئولین شهری در این برنامه حضور نداشتند.

برخی از مسئولین کم لطفی کردند و در مراسم بزرگداشت 9 دی حضور نداشتند که هریک به بهانه های مختلف در این مراسم شرکت نکردند باید گفت این نشان از ضعف مسئولین است.

برای مردم عزیز منطقه قهاوند جای سوال دارد که چرا برخی از مسئولین در مراسم 9 دی شرکت نکردند و حضورشان دیده نشد .

مردم منطقه قهاوند با حضور پرشور خود در مراسم بزرگداشت 9 دی نشان دادند که یک انقلابی هستند و بار دیگر اثبات کردند پشتیبان نظام و انقلاب می باشند .

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها