http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 25618
تاریخ : 16. دى 1395 - 23:48
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی همدان:
مطالبات شهرداری همدان از ادارات با جدیت پیگیری شود
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی همدان با بیان اینکه مطالبات شهرداری همدان از ادارات باید با جدیت بیشتری پیگیری شود، گفت: شهرداری برای گرفتن مطالبات خود از ادارات آنها را پلمپ کند

به گزارش جهاد پرس ، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، ‌کامران گردان چهارشنبه شب در کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه عملکرد آتش‌نشانی همدان بسیار مقبول است، اظهار داشت: شهرداری همدان باید ادارات را تحت فشار قرار دهد تا آنها طلب خود را به شهرداری پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی همدان دارای رتبه سوم در سطح کشور است، بیان کرد: در گذشته عملکرد سایر استان‌ها الگوی ساختار آتش‌نشانی همدان بود اما امروزه همدان تبدیل به الگو برای سایر استان‌ها شده است.

وی با ابراز گلایه از اینکه عملکرد آتش‌نشان‌ها به خوبی در سطح کشور منعکس نمی‌شود، تاکید کرد: اگر به خوبی عملکرد سازمان آتش‌نشانی منعکس شود، مردم برای تقدیر از زحمات این افراد چیزی کم نمی‌گذارند و قطعا بیشتر از امروز از زحمات آنها تشکر می‌کنند.

گردان با بیان اینکه عملکرد آتش‌نشانی در گذشته و امروز مغفول باقی مانده، تصریح کرد:با  تمام اجحافی که در حق آتش‌نشان‌ها شده اما با توجه به زیرساخت‌هایی که در این بخش در نظر گرفته شده است درصددد هستیم تا در ایام الله دهه فجر یک ایستگاه آتش‌نشانی جدید را افتتاح کنیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری به روند پیشرفت پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان بوعلی اشاره کرد و گفت: در ابتدا این طرح با انتقاداتی از جانب شهروندان مواجه شدیم که به مرور زمان و با پیشرفت پروژه این انتقادات کمرنگ شد بر این اساس در نظر داریم تا با ساماندهی دستفروشان و کانکس‌ها از هرگونه بی نظمی و تداخلی در این مسیر جلوگیری کنیم.

وی افزود: نیروهای مازاد  سایر بخش‌ها به کنترل نظارت منتقل شوند و بر اساس طرح تدوین شده مسائل را به پیش ببرند برای تجهیز فیزیکی مدیریت بحران در شهرداری نیز بودجه در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها