http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 25675
تاریخ : 19. دى 1395 - 23:40
معاون سیاسی استاندار همدان درگذشت ذخیره انقلاب را به عموم مردم ایران تسلیت گفت.

به گزارش جهاد پرس ، به نقل از صبح الوند، محمد ابراهیم الهی تبار در گفتگو با صبح الوند، ضمن عرض تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی به بیان شخصیت های این ذخیره انقلاب پرداخت و گفت: وی شخصیتی بود که مورد اعتماد حضرت امام (ره) بود و فرماندهی جنگ را به ایشان محول کرده بود.

 

معاون سیاسی استانداری همدان  تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی در حساسترین مسائل کشور یار و یاور و از مشاورین امین حضرت امام (ره) بود .

 

وی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی چه در قبل و بعد از انقلاب خودش و اموالش را  وقف انقلاب کرده بود و در  دوران مبارزه شخصیتی بود که هم در صف اول مبارزین و هم مبارزین را از لحاظ مالی پشتیبانی می کرد .

 

الهی تبار با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی جز اولین کسانی بود که در شورای انقلاب نقش آفرینی کرد گفت: خطبه های آتشین آن در دوران دفاع مقدس امید را در دلهای مردم ایران علی رغم همه سختی هایی که در جنگ  بود زنده  و یاس را به اردوگاه دشمن می برد.

 

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی به دنبال انسجام و وحدت ملی بود گفت: آیت الله  هاشمی شخصیتی بود که در عرصه های مختلف مدیریتی اثر گذار بود و به عنوان یک شخصیت برجسته جهانی از آن نام میبرند.

 

الهی تبار اظهار کرد:آیت الله هاشمی رفسنجانی علی رغم همه مرارت ها و جفاهایی که کشید همچنان ایستاد و از رهبری معظم انقلاب دفاع کرد.

 

وی با بیان اینکه در لحظه های تاریخی انقلاب آیت الله  هاشمی نقش خودش را به زیبایی تمام ایفا کرد گفت: حرکت تاریخی آیت الله هاشمی  رفسنجانی در انتخاب جانشین حضرت امام (ره) در مجلس خبرگان به هیچ وجه فراموش شدنی نیست.

 

معاون سیاسی استانداری همدان  در پایان اظهار کرد: باید بگوییم یار امام به امام پیوست و چه خوش زندگی و دارفانی را وداع گفت  و انشاءالله که خداوند با امامش و همه شهدا محشورش کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها