http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27175
تاریخ : 14. خرداد 1396 - 17:12
تمجید بوژیدار از پرتاب دست 85 متری بیرانوند
رادوشوویچ: جو پرسپولیس دیوانه‌ کننده است
دروازه‌بان کروات پرسپولیس که این روزها برای تعطیلات پایان فصل راهی کرواسی شده، در گفتگویی با رسانه این کشور در خصوص مسائل مربوط به سرخپوشان به صحبت پرداخت.

به گزارش جهاد پرس ،  بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات سرخپوشان که با توجه به تعطیلی تمرینات و پایان فصل راهی کشورش شده، در بخشی از گفتگویش با رسانه این کشور در این خصوص نیز صحبت کرده است. او با تمجید از عملکرد بیرانوند گفته: بیرانوند دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای است و با وجود او من در هفت بازی درون دروازه پرسپولیس ایستادم. بیرانوند ممکن است به تیم خارجی ملحق شود و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. داشتن دروازه‌بانی که رکورد طولانی‌ترین پرتاب دست‌ را دارد، فوق‌العاده است. پرتاب دست‌های علیرضا تا 85 متر می‌رسد. تیم ملی ایران با وجود داشتن او، تیمی کامل است.

بوژیدار در بخش دیگری از صحبت‌هایش به تمجید از هواداران پرسپولیس پرداخت و گفت: جوی که تماشاگران ایرانی در ورزشگاه به وجود می‌‌آورند، فوق‌العاده است. در بازی‌های سطح بالا ۱۰۰ هزار هوادار در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند و گرمای خاصی به بازی می‌بخشند. زمانی که برای اولین بار وارد ورزشگاه آزادی تهران شدم، باورم نمی‌شد که چنین جوی در آنجا حاکم باشد.

دروازه‌بان شماره 44 پرسپولیس در خصوص قهرمانی این تیم نیز گفته: جو، فوق‌العاده تأثیرگذار بود. پرسپولیس پس از ۹ سال به قهرمانی لیگ رسید و جوی دیوانه‌کننده بود. ایرانیان مردمانی شاد و هیجان‌انگیز هستند. ما بیشترین تعداد تماشاگر را در ایران داریم. از ۸۰ میلیون جمعیت ایران، ۴۰ ملیون طرفدار پرسپولیس هستند.

بوژیدار به عملکرد برانکو و تاثیر او در موفقیت‌های پرسپولیس نیز اشاره داشته و گفته: ما در پرسپولیس به تمامی اهدافی که برای خود ترسیم کرده بودیم، رسیدیم. ما یک مربی بزرگ را در رأس تیم داریم و قهرمانی پرسپولیس را باید مدیون برانکو ایوانکوویچ بدانیم. او از آمار و رکوردهایی که پرسپولیس از خود بر جای گذاشت، واقعاً لذت برد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار