http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27177
تاریخ : 14. خرداد 1396 - 21:15
دبیر قرارگاه شهید الحسینی همدان گفت: امسال مناطق محروم قهاوند و کبودراهنگ به عنوان مناطق هدف اردوهای جهادی ما انتخاب شده‌اند و انتظار می‌رود در این دوره نزدیک به ۵۰ جهادگر شرکت کنند.

 میلاد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار جهاد پرس ، از برگزاری اردوهای جهادی ویژه فرهنگیان استان همدان خبر داد و اظهار داشت: قرارگاه شهید الحسینی فعالیت خود را از سال 92 در روستاهای محروم استان همدان شروع کرده و توانسته با استفاده از ظرفیت موجود در فرهنگیان استان، خدماتی را در عرصه‌های پزشکی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی به مردم ارائه دهد.

وی افزود: هر ساله یکی از روستاهای محروم استان که نسبت به مناطق دیگر از محرومیت بیشتری برخوردار است انتخاب شده و با حضور جهادگران برنامه‌های محرومیت‌زدائی در آن انجام می‌شود.

 دبیر قرارگاه شهید الحسینی همدان بیان کرد: امسال فراخوان شرکت در ارودی جهادی قرارگاه شهید الحسینی اعلام شده و پس از آن جهادگران در یک اردوی 10 روزه کار خود را از اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه آغاز می‌کنند.

وی تصریح کرد: اردوهای جهادی قرارگاه شهید الحسینی علاوه بر تابستان در فصل‌های دیگر سال نیز ادامه داشته و جهادگران در بخش‌های پزشکی، آموزشی، فرهنگی و عمرانی خدماتی را به مردم این مناطق ارائه می‌دهند.

مرادی با اشاره به برگزاری طرح تهیه پاپوش زمستانی برای دانش‎آموزان و کمک به مردم بحران زده سیستان‌وبلوچستان توسط قرارگاه شهید الحسینی همدان، ابراز کرد: هر ساله 40 جهادگر در اردوهای جهادی ما شرکت می‌کنند که بیشترین تعداد متعلق به سال 94 با حضور 90 جهادگر بود که ما توانستیم در 10 روستا به صورت همزمان خدمات محرومیت‌زدائی را به مردم منطقه ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه اساس برنامه‌های محرومیت‌زدائی در سال 96 بیانات مقام معظم رهبری در مورد شعار سال و تحقق آن در مناطق محروم است گفت: امسال مناطق محروم قهاوند و کبودراهنگ به عنوان مناطق هدف اردوهای جهادی ما انتخاب شده‌اند و انتظار می‌رود در این دوره نزدیک به 50 جهادگر شرکت کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار