http://www.dana.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27234
تاریخ : 22. خرداد 1396 - 10:36
توسط گروه جهادی شهید موسوی صورت گرفت:
بازسازی و مرمت خانه عالم روستای شیرین آباد
گروه شهید موسوی روستای شیرین آباد برای سال دوم به امداد رسانی و محرومیت زدایی و اعزام گروه جهادی پرداخته است.

به گزارش جهاد پرس ،  گروه جهادی تبلیغی شهید موسوی روستای شیرین آباد از سال 1393 با مسئولیت برادر محمد ابراهیم حمیدی اردوهای جهادی و تبلیغی زیادی داشته که برای مردم منطقه خدمات عمرانی داشته اند.

گروه شهید موسوی روستای شیرین آباد برای سال دوم به امداد رسانی و محرومیت زدایی و اعزام گروه جهادی پرداخته است.

 محمد ابراهیم حمیدی در گفتگو با خبرنگار ما گفت  : گروه جهادی تبلیغی شهید موسوی روستای شیرین آباد از سال 1393 فعالیت خود را شروع کرده است و تا به حال بیش از 2 اردوی جهادی در مناطق مختلف روستا انجام داده  است و تا به حال خانه ی عالم،مسجد و بعضا مدرسه را تعمیر کرده است.

وی بیان داشت:این گروه برای محرومیت زدایی در راستای برنامه کلی بسیج ، اولین اردوی جهادی خود را سال گذشته در روستا شروع کرد و امسال هم با کمال افتخار برای بار دوم این برنامه را ادامه داد.

مسئول گروه شهید موسوی خاطرنشان کرد: در اردوی جهادی خانه عالم روستا مرمت و بازسازی شد و ما در کنار فعالیت های عمرانی، برنامه های فرهنگی و برگزاری مسابقات را هم پیگیری کردیم.

وی در خصوص دیگر فعالیت های این گروه جهادی تبلیغی گفت :از دیگر فعالیت های گروه جهادی تبلیغی شهید الله سلیمی می توان به برگزاری اردو های تفریحی ، شرکت در مراسمات ملی و مذهبی ، حضور در حلقات صالحین بازسازی منازل خانواده شهدا و برپایی نماز جماعت در روستا اشاره کرد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار