http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27238
تاریخ : 23. خرداد 1396 - 7:22
امام جمعه منطقه قهاوند گفت: این خانواده‌ها در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند

به گزارش جهاد پرس ، حجت الاسلام حسین محقق امام جمعه قهاوند به همراه سروان پاسدار سید روح الله حسینی فرمانده سپاه قهاوند با مادر شهید اکبر ترابی دیدار کردند.

حجت الاسلام محققی تكريم و احترام به خانواده شهدا را وظيفه همه مسئولان در تمامي رده ها دانست وافزود: خانواده شهداء قشري ارزشمند براي مردم ، نظام وانقلاب اسلامي هستند كه خدمت به آنان براي همه مسئولين افتخاري بزرگ و الهي است.

وی اظهارکرد: همه ما با سركشي از خانواده هاي شهداء از آنان درس ايستادگي، مقاومت و از خود گذشتگي گرفته و از خدا می خواهم با انگیزه بیشتر برای کار و خدمت آماده شویم تا فردای قیامت شرمنده خانواده شهدا نباشیم.

امام جمعه منطقه قهاوند گفت: خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

وی ادامه داد: این خانواده‌ها در دامان خویش فرزندانی را پرورش دادند که سربازان اسلام شدند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، اسماعیل‌های خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.

حجت الاسلام محققی اضافه کرد: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار