http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
http://sedayedaneshjoo.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27240
تاریخ : 15. خرداد 1396 - 7:38
امام جمعه قهاوند بیان داشت:دست هدایت الهی و عنایت و توجهات خاصه حضرت بقیة الله به خاطر شایستگی امت کاملا در انتخاب ایشان به رهبری نمایان است.

حجت الاسلام حسین محققی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری  جهاد پرس ، بیان داشت:از دغدغه های اساسی رهبران هر انقلاب دوران پس از بنیانگذارآن انقلاب است و معمولا هم دشمنان فرصت پایان عمر رهبر انقلاب می مانند .

وی افزود: در انقلاب اسلامی و الهی امام راحل و امت نیز تحلیل دشمنان این بود که پایان عمر امام یعنی پایان عمر انقلاب تدبیر دور اندیشانه حضرت در احیا نظریه ولایت فقیه و تثبیت آن در قانون اساسی خط بطلانی بر فرضیه و آرزوی دشمنان زخم خورده از انقلاب ساعاتی پس از رحلت جانسوز امام راحل مجلس خبرگان رهبری در حرکتی مدبرانه و به هنگام آیت الله خامنه ای را به رهبری برگزید و تشخیصی که در میان بزرگان علما و خدمتگزاران به اسلام به فرموده امام راحل چون خورشیدی می درخشد.

امام جمعه قهاوند بیان داشت:دست هدایت الهی و عنایت و توجهات خاصه حضرت بقیة الله به خاطر شایستگی امت کاملا در انتخاب ایشان به رهبری نمایان است.

وی گفت: نزدیک به 3 دهه رهبری مقام معظم رهبری با وجود توفان ها و بحران های سیاسی در منطقه و جهان گویای سر پنجه مدیریت و رهبری فرزانه است .

حجت الاسلام محققی گفت: موسسه کارنگی در گزارشی آورده است : با وجود آیت الله خامنه ای که وفادار به آموزهای آیت الله خمینی و آرمان های انقلاب است هر طرح آمریکا علیه ایران محکوم به شکست است.

وی بیان داشت: سالگرد رحلت امام تنها برای گرامی داشت و زنده نگه داشتن یاد امام و کار امام نیست مهم تر این است که امام ما را به راهی هدایت کرد و هدف هایی را تعریف کرد اگر ملت بخواهد به آن هدف ها برسد و به هدف آرمانی که بستر سازی ظهور است برسد باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد اصول مسلم امام را بشناسد و نگذارد شخصیت امام تحریف شود که در این صورت راه امام و صراط مستقیم ملت ایران است.

محققی گفت: امروز عده ای فقط با نام امام کار دارند و به آن می بالند چون برایشان نان و آب دارد ولکن اصول امام را برنمی تابند و هدف های امام را غیر واقعی می دانند و راه امام را تمام شده می دانند باید راه و راهبر را شناخت و دچار زاویه نشد و عمل به تکلیف در هر شرایطی و اعتماد به وعده و سنت های الهی

دیدگاه شما

آخرین اخبار