http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27241
تاریخ : 23. خرداد 1396 - 7:49
امام جمعه قهاوند افزود: سند 2030 که با هدف اخلاق زدایی و معنویت زدایی تهیه شده و به دنبال به موزه سپردن فرهنگ ایثار و شهادت در مکتب تشیع است

حجت الاسلام حسین محققی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری  جهاد پرس ، گفت: امروز تفکری ظهور کرده است که انقلابی را که موجب تحول در دنیا و بیداری اسلامی و بیداری جهانی شده است را فراموش می کنند وبا شعار و تعامل و پیوستن به جامعه جهانی کشور و ملت را به همان بستری بر می گردانند که امام این کشور و ملت را از سیاه چال آن فضا و بستر نجات داد .

وی گفت: سند 2030 چنین تاثیری دارد سندی تحت عنوان توسعه پایدار که از 2015 یعنی 1394 باید همه کشور ها شروع به اجرا نمایند تا سال 2030 یعنی 15 سال.

امام جمعه قهاوند گفت: بحث این نیست که کدام ماده با دین می سازد و کدام ماده نمی سازد بحث این است که سندی کاملا آمریکایی که با مبانی فکری و اصول اعتقادی و نظام ارزشی منافات دارد چرا باید سند بالا دستی نظام آموزش و تربیتی این کشور باشد .

وی گفت: تحقق این سند یعنی حاکمیت مطلق آمریکا بر جهان یعنی تثبیت کدخدایی آمریکا یعنی ریاست و سیادت شیطان بزرگ در ابتدای سند در بیانیه اش و در ماده 5 علنا می گوید سند برای تشکیل حکومت جهانی است و امضا کنندگان یعنی شهروندان این حکومت جهانی هستند.

حجت الاسلام محققی بیان داشت: کشور فرانسه که منع حجاب می کند این سند را رد و حاضر به پذیرش و اجرای آن نمی شود اما ایران آن را قبول می کند.

وی گفت: دو اشکال اساسی در این سند موجود است که کل آن را زیر سوال می برد این سند ورود کشور در مسیر غربی شدن و قبول پذیرش سلطه فرهنگی کشور و نقطه کانونی انتقادها که بدون در نظر گرفتن اعتقادات میلیون ها معلم و دانش آموز و بدون مشورت با مراجع ذی صلاح است.

وی گفت: اسناد لانه جاسوسی مملو از مستندات نفوذ فرهنگی در نهاد های علمی با برنامه ریزی بلند مدت برای ایجاد انحراف در آموزش و پرورش و تربیت نیروی انسانی وابسته به غرب بیگانه با هویت دینی و ملی تغییر سبک زندگی در تفکر عقیدتی و سیاسی و اخلاقی نظام جمهوری اسلامی و مردم متدین و انقلابی تحت رهبری شجاع هرگز زیر بار این سند خیانت بار نخواهد رفت و همانطور که مراجع فرموده اند راهی جز ابطال این سند و برگشت این سند به سازمان متبوعه وجود ندارد .

وی بیان داشت: کشور نظام اسلامی با پشتوانه دین کامل و مکتب جهانی اهل بیت که بدنبال جهانی سازی اسلام و به همین علت ظهور را انتظار می کشد چگونه بنیه فکری و نظام تربیتی خود را از دشمنان قسم خورده دین اخذ نماید انقلاب اسلامی این ملت و امام راحل که هدفش نابودی نظام سلطه و برافراشته شدن پرچم اسلام بر سراسر گیتی است چگونه نظامنامه تربیتی نسل های آینده را از بیرون مرزها می گیرد.

محققی گفت: کشوری که  نظامی که تمام امید اسلام و مسلمانان هست و پرچم تشیع را به دوش می کشد چگونه سلطه می پذیرد سلطه فرهنگی یعنی نابودی هویت دینی وتمدنی یک ملت یعنی اسارت یک ملت یعنی از دست رفتن استقلال سیاسی و اقتصادی و اجتماعی یعنی تسلط فکری دشمن و یعنی کار براساس نقشه و اتاق فکر دشمن .

وی گفت: دولت مدعیست با قید تحفظ و شرط عدم منافات با فرهنگ اسلامی امضا کرده است در حالی که این فریب افکار عمومی است بند ج از ماده 19 به دولت ها اجازه می دهد مواردی را اجرا نکند که با روح و هدف معاهده در تعارض نباشد!!سند 2030 که با هدف اخلاق زدایی و معنویت زدایی تهیه شده و به دنبال به موزه سپردن فرهنگ ایثار و شهادت در مکتب تشیع هست قطعا اثرات مخربش بیشتر از کاپیتولاسیون هست که امام فریاد وا اسلاما سر دادند سند 2030 استعمار فرهنگی است

وی بیان داشت: با امضا سند متعهد می شویم به تمام قوانین و قرار دادهای سازمان ملل پایبند باشیم یعنی قانون جنگل حاکم بر دنیا را بپذیریم یعنی چشم مان را به جنایات آمریکا و عربستان و بحرین ببندیم یعنی مثل سایر کشور ها سرمان راپایین بیندازیم حتی اگر تو سرمان زدند نگاه بالا نکنیم .

امام جمعه قهاوند بیان داشت : با اجازه چه کسی این سند سراسر تحقیر و خیانت را از طرف این ملت و نظام امضا کردید ؟؟می گویند اطلاعات غلط به رهبری داده اند خباثت را به جایی رسانده اند که پشت تریبون وچشم در چشم ملت ادعای می کنند رهبری فریب خورده است.

وی گفت: بر اساس اطلاعات غلط تصمیم گرفته و صحبت کرده است عده ای در خارج از کشور محرمانه اسنادی به نام 2030 را برخلاف همه اصول انقلاب و کشور امضا می کنند و محرمانه اجرا می کنند وبعد که گندش در می آید از همه طلبکار می شوند و نهاد های مرتبط و مسئول هم که سرشان را زیر برف کرده اند انگار نه انگار که مسئولیتی دارند و به قول رهبری عزیز دستگاههایی که مختل و تعطیلند !!

دیدگاه شما

آخرین اخبار