http://sedayedaneshjoo.ir/
http://hamedanvarzesh.ir/
http://malayeriha.ir/
http://www.dana.ir/
ستاد نماز جمعه قهاوند
کد مطلب: 27250
تاریخ : 23. خرداد 1396 - 13:56
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان:
۱۳۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان همدان کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به اینکه امسال یک هزار و ۳۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد، گفت: این میزان کشفیات نسبت به سال گذشته ۸۳ درصد افزایش داشت.

به گزارش جهاد پرس ،  هادی قزوینه شامگاه دوشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، اظهار داشت: عزم جدی و همگانی بین اعضای برای مقابله با عرضه مواد مخدر در استان همدان وجود دارد.

وی افزود: اقدامات ستاد مبارزه با مواد در استان همدان موفق بوده است که در سال گذشته 6 هزار و 235 کیلو گرم انواع مواد مخدر و پیش سازه ها در استان همدان کشف کند که از این میزان یک هزار و 140 کیلو گرم پیش سازه‌ها بود.

قزوینه با بیان اینکه در سال گذشته کشفیات انواع مواد مخدر 46 درصد رشد داشت، عنوان کرد:در سال گذشته 8 هزار و 763 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 2 هزار و 345 معتاد جمع‌آوری و به مراکز ماده 15 و 16 منتقل شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با تأکید بر اینکه در سال گذشته 82 باند تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و منهدم شدند، تصریح کرد: 10 هزار و 331 عملیات در سال گذشته توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر استان انجام شد.

قزوینه، بیان کرد: 594 طرح پاکسازی و 387 مرحله کنترل محورهای مواصلاتی در سطح استان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه 59 هزار و 660 نفر سال گذشته در غالب کارگاه‌های و کلاس‌های چهره به چهره در راستای جلوگیری از اعتیاد اموزش دیدید، گفت: کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور در 160 مدرسه برای دانش‌آموزان و انجمن اولیا در رابطه با اعتیاد صحبت کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موا مخدر استان همدان، اظهار داشت: امسال تا به امروز یک هزار و 349 کیلو و 533 گرم انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده است که این میزان در مقایسه با مدت مشابه 83 درصد افزایش داشت.

قزوینه با بیان اینکه یک هزار و 981 نفر عرضه کننده مواد مخدر دستگیر در همدان دستگیر شدند که از این تعداد224 نفر از این افراد معتاد بودند، گفت:امسال 19 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان طی یک هزار و 807 عملیات متلاشی شدند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار