13. شهريور 1396 - 10:58   |   کد مطلب: 5154
امام جماعت مسجد شهر قهاوند گفت:شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه است که با شهادت خود نشان داد جوانان ایرانی نمی‌گذارند ولایت تنها باشد.

حجت الاسلام رضا کرملو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جهادپرس،با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن حججی، اظهار کرد: اگر می خواهید در آزمایش های الهی پیروز و سربلند بمانید باید همیشه در حال مراقبه باشید به خصوص در آنچه که می بینید و می شنوید و قضاوت می کنید.

وی افزود : درعکس منتشر شده شهید حججی در مسیر شهادت که از جنایت داعشی ملعون مطلع بود نه تنها ذره ای عجز و شکست دیده نمی شود، بلکه صلابت و ایستادگی مثال زدنی بارز است که نشانه عشق به ائمه اطهارعلیهم السلام و ولایتمداری این جوان ایرانی است که باید سرمشق همگان شود

امام جماعت مسجد شهر قهاوند گفت: همسر این شهید والامقام نیز در متنی که منتشر کرد به صراحت گفت که شهادت شهید حججی نشان داد که مقام معظم رهبری تنها نیست و جوانان انقلابی همچنان پشتیبان رهبر معظم انقلاب هستند.

وی اظهار کرد: شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه است که با شهادت خود نشان داد جوانان ایرانی نمی‌گذارند ولایت تنها باشد.

حجت الاسلام کرملو گفت: پیام شهادت جانسوز محسن حججی به جامعه به‌ویژه جوانان ایستادگی، مجاهدت و مقاومت برابر دشمنان اسلام است و با ریخته شدن خون این شهید بیداری‌های زیادی در جهان رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه عزت مومن به بی نیازی از دنیا است توصیه کرد: ما نیامده ایم به هر قیمتی زندگی کنیم، آمده ایم که قیمتی زندگی کنیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار