17. مهر 1396 - 13:39   |   کد مطلب: 5286
صحبت های افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد مجتبی جباری را باید به روز رسانی خبرهای مربوط به این بازیکن پرطرفدار دانست.گویا قرار است باشگاه سرانجام در مورد جباری تصمیمی بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،مدیرعامل استقلال امروز اعلام کرد که شفر از او خواسته تا جباری در تست پزشکی باشگاه شرکت کند و مشخص شود که او توان جنگیدن را دارد یا ندارد.

اصولا وضعیت پزشکی مجتبی جباری در استقلال 96 – 97 به یک پرونده حاد تبدیل شده. در شرایطی که بازیکنان معمولا در باشگاه تست پزشکی می دهند جباری در ایفمارک تست پزشکی داد. همان موقع هم شایعاتی در مورد چرایی انجام شدن این تست در ایفمارک مطرح شده بود که کسی هم پاسخی به آن نداد.

منصوریان با استناد به تست های پزشکی ایفمارک و نتایجش، تصمیم به جذب جباری گرفت و حالا هم شفر باید همین تصمیم را بگیرد.

در ایفمارک کسی در مورد نتایج تست های پزشکی با رسانه ها صحبت نمی کند و دستکم اگر هم حرفی مطرح شود تاکید بر محرمانه بودن این نتایج است و اینکه مربی یا بازیکن از نظر اخلاقی تنها کسانی هستند که اجازه افشای نتیجه را دارند.

اما برگردیم به صحبت های آقای افتخاری! وقتی او از تست گرفتن کمیته پزشکی باشگاه از جباری صحبت کرد با دکتر نوروزی در این مورد تماس گرفتیم. دکتر نوروزی که در دانشگاه بود و فرصت زیادی برای صحبت کردن نداشت به خبرنگار ورزش سه گفت: تست های پزشکی تمام بازیکنان استقلال از جمله آقای جباری در ابتدای فصل گرفته شده و نتایجش مشخص است. کافی است پرونده آقای جباری یا هر بازیکن دیگری در اختیار کادر فنی قرار بگیرد تا متوجه بشود که شرایط به چه شکلی است. نیازی به گرفتن تست پزشکی مجدد نیست، چرا که در ایفمارک تست بسیار خوب و دقیقی از ایشان گرفته شده. دلیلی ندارد از یک بازیکن دوبار تست پزشکی بگیرند.

 

دکتر نوروزی در پایان صحبت های خود تاکید کرد: تصمیم استفاده از یک بازیکن تنها بر عهده مربی است و نتایج تست پزشکی را مربی در اختیار دارد و می تواند بر مبنای آن تصمیمی بگیرد. کسی به من در مورد گرفتن تست مجدد حرفی نزده و بعید هم می دانم نیازی به این کار باشد.

با در نظر گرفتن صحبت های مطرح شده، به نظر می رسد مدیران باشگاه استقلال قصد دارند دوباره مثل زمان انتخاب سرمربی یا مانند قصه انتخاب دستیار، لقمه را آنقدر دور سر بچرخانند که حسابی سرد شود. برای خیلی ها مشخص است که استقلال می خواهد جباری را کنار بگذارد تا جای خالی برای آوردن برزای یا بازیکن دیگری باز شود. با این همه، منتظر می مانیم تا ببینیم باشگاه قرار است چه تصمیمی بگیرد. آیا واقعا قرار است کمیته پزشکی از جباری تست جدید بگیرد یا اینکه آغاز پایان شماره هشت در استقلال رقم خورده؟

دیدگاه شما

آخرین اخبار