30. مهر 1396 - 15:30   |   کد مطلب: 5387
دبیر قرارگاه نور ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان خبر داد
ثبت‌نام دانشجویان همدان در کاروان‌های اعزامی ستاد اربعین بسیج دانشجویی
دبیر قرارگاه نور ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان همدان گفت: دانشجویان استان همدان به منظور ثبت‌نام در کاروان‌های اعزامی ستاد اربعین بسیج دانشجویی و دریافت روادید در اسرع وقت به وب سایت arbaeen-ezam.com مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،محمد راهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه دانشجویان استان همدان به منظور ثبت‌نام در کاروان‌های اعزامی ستاد اربعین بسیج دانشجویی و دریافت روادید در اسرع وقت به وب سایت arbaeen-ezam.com مراجعه کنند، اظهار کرد: ستاد اربعین حسینی بسیج دانشجویی استان به منظور تسهیل سفر اربعین و ترغیب دانشجویان به شرکت در پیاده‌روی باشکوه و معنوی اربعین اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت arbaeen-ezam.com کرده است.

وی با تأکید بر اینکه دانشجویان در سراسر استان می‌توانند با مراجعه و ثبت‌نام در این وب‌سایت از امکاناتی که ستاد اربعین حسینی بسیج دانشجویی فراهم کرده بهره‌مند شوند، گفت: ثبت‌نام در کاروان‌های اعزامی به مرز و بازگشت، از امکانات این وب سایت فراهم شده برای دانشجویان است.

دبیر قرارگاه نور ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان همدان بیان کرد: کاروان‌های رفت در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه شب 10 و 11 آبان ماه و شنبه شب 13 آبان حرکت خواهند کرد.

وی به زمان حرکت کاروان‌های بازگشت اشاره کرد و افزود: کاروان‌های بازگشت در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه، 17، 18 و  19 آبان ماه صبح و بعد از ظهر انجام خواهد شد.

راهی با بیان اینکه هر دانشجو می‌تواند دو همراه ثبت‌ نام کند، تصریح کرد: لزومی بر دانشجو بودن همراهان نیست اما سرگروه باید دانشجو باشد.

وی ادامه داد: خواهرانی که تمایل به شرکت در این سفر معنوی دارند می‌توانند با حضور یکی از محارم خود در کاروان‌های ستاد اربعین دانشجویی ثبت‌نام کنند.

دبیر قرارگاه نور ستاد اربعین بسیج دانشجویی همدان خاطرنشان کرد: مدت زمان ثبت‌ نام اعزام از 30 مهرماه تا پنجم آبان ماه بوده و نیز مدت زمان اخذ ویزا از 30 مهرماه تا هشتم آبان ماه است.

وی با اشاره به آدرس ستاد اربعین حسینی بسیج دانشجویی استان همدان، اظهار کرد: آدرس دفتر این ستاد در همدان میدان پروانه‌ها، پشت بقعه متبرکه امامزاده عیسی‌بن احمد(ع) اتحادیه انجمن‌های اسلامی است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار