20. آبان 1396 - 18:18   |   کد مطلب: 5602
علی جانی با بیان اینکه هر یک از مردم با توجه به توان مالی خود به موکب کمک می‌کنند، بیان کرد: امسال دومین سال خدمت‌رسانی موکب «شهدای گمنام» است.

جواد علیجانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری جهادپرس، با بیان اینکه موکب «شهدای گمنام» قهاوند از روز دوشنبه هفته‌ جاری فعالیت خود را آغاز کرده و خدمات‌رسانی تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد، اظهار کرد: این موکب از زائران اربعین با کیک و چای پذیرایی می‌کند.

وی با بیان اینکه هر یک از مردم با توجه به توان مالی خود به موکب کمک می‌کنند، بیان کرد: امسال دومین سال خدمت‌رسانی موکب «شهدای گمنام» است.

مسؤول موکب «شهدای گمنام» در قهاوند  با اشاره به خاطره‌ای افزود: سال گذشته پنج زائر اربعین در مسیر رفتن به کربلا به موکب ما آمده و پذیرایی شدند، یکی از این پنج نفر در مسیر بازگشت به شهر خود به موکب ما سری زد و برای خادمان این موکب سوغاتی آورده بود.

مسؤول موکب «شهدای گمنام» در قهاوند با اشاره به اینکه با خادمان در هر شریطی حتی هوای سرد و برفی به زوار خدمت‌رسانی می‌کنند، خاطرنشان کرد: همه با هر سن و سالی مشتاق خدمت برای امام حسین(ع) هستند.

با دیدن و شنیدن این همه عشق و ارادت در این موکب‌های شهر تنها می‌توان گفت که حسین جان تو حلقه وصلی هستی که دل‌های عاشقان را هر روز بیشتر از گذشته به هم پیوند می‌زنی، آنچنان که هر ساله بر خیل زیارت‌کنندگان اربعین تو و خادمان زوارت افزوده می‌شود و حتی برای قدم گذاشتن در مسیر کربلا و خادمی تو سر از پا نمی‌شناسند؛ تو سفیةالنجاة بشریت هستی و درب حرم و بین‌الحرمین تو بر روی همه از فقیر و غنی،‌ از کودک وکهنسال،‌ از شیعه و ارمنی و...باز است و در این راه کرم و نظر تو بیش از ارادت این مردم است.

راهتان حسینی باد...

دیدگاه شما

آخرین اخبار