23. آبان 1396 - 11:10   |   کد مطلب: 5623
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از آماده‌باش بیمارستان‌ها و نیروهای درمانی استان همدان برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه خبر داد و گفت: ۳۰۰ تخت درمانی در بیمارستان‌های استان همدان آماده برای پذیرش مصدومان است.

سید حبیب‌الله موسوی بهار در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری جهادپرس،اظهار داشت: از زمان اعزام مصدومان زلزله از استا ن کرمانشاه به بیمارستان‌های استان همدان 12 مصدوم به همدان اعزام شده‌اند.

وی افزود: تمامی این 12 مصدوم نیاز به عمل جراحی دارند چرا که دچار شکستگی‌های مختلف از ناحیه‌های دست، کمر، شکستگی سر و آسیب دیدگی‌های اندامی شده‌اند.

موسوی بهار در خصوص آمادگی باش بیمارستان‌های استان همدان و نیروهای درمانی برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه عنوان کرد: نزدیک به 300 تخت درمانی در استان همدان آماده برای پذیرش مصدومان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه تعدادی پزشک، چند دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای کمک‌رسانی و خدمات‌دهی به مصدومان زلزله در کرمانشاه اعزام شده‌اند، ابراز کرد: این نیروها و تجهیزات ساعت 2 بامداد به کرمانشاه اعزام شده است.

موسوی بهار با اشاره به اینکه تعدادی پزشک به استان کرمانشاه اعزام شده‌اند، اظهار داشت: به دلیل اینکه همدان معین استان کرمانشاه است از اعزام نیروهای متخصص به کرمانشاه خودداری کردیم تا در همدان برای خدمات درمانی به مجروحان مستقر باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار