5. آذر 1396 - 16:24   |   کد مطلب: 5735
نماینده مردم همدان گفت:مسئولین ومدیران درکشور بایدبندپوتین های خود رامحکم ببندند و درحرکتی جهادی وبسیجی؛شبانه روز برای رفع مشکلات اقتصادی؛تولید واشتغال بدوند؛اگرمدیری نمی تواندمیدان رابه فرد توانمندتری بدهد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،دکتر حاجی بابایی در همایش گرامیداشت پنج آذر در قهاوند گفت؛بسیجیان با نگاه نورانی قرانی در دفاع مقدس حماسه آفریدند وبعداز آن در دفاع از حریم ائمه ایستادند وامروز هم در صحنه حاضرند.

وی افزود؛اعتقادبه قرآن وولایت باعث شده است بسیجی از هرچیز که دارد بگذرد وفقط به هدف والای خود بیندیشد؛مردم وقتی کلمه بسیج را می شنوند؛احساس امنیت وقدرت وسلامت می کنند ویاد ولایت  می افتند؛کلمه بسیج بزرگ بسیجی های عالم بشریت حضرت محمد (ص)و حضرت امیرالمومنین(ع) را در اذهان زنده می کند.

نماینده مردم همدان گفت؛تفکر داعش در طول ۱۴۰۰ سال وجود داشته است؛به شیوه های گوناگون به اسلام ناب محمدی(ص) حمله کرده اند وائمه ما به شهادت رساندند؛هم پیمان داعش هیات حاکمه آمریکاست؛ رژیم وهابی درسعودی ؛رژیم صهیونیزم و هیات حاکم آمریکا تفکر داعش را به راه انداختند؛این توطئه برای فتح عراق وسوریه ولبنان نبود؛فقط برای تهدید امنیت ایران بود؛بسیجیان ما پشت دیوار رژیم صهیونیستی با داعش جنگیدند تا ما در تهران وهمدان وایران امنیت داشته باشیم.

وی افزود؛هنوز آمریکا  اصرار دارد تفکر داعش ادامه یابد؛حادثه نماز جماعت  مصر ؛انفجار و به رگبار بستن نمازگزاران ادامه تفکر ترامپ و رژیم وهابی ورژیم صهیونیستی است؛کشتن مردم بی گناه نتیجه تفکر ضد اسلام  است؛تفکر اسلام امنیت وصلح سلامت مردم را می خواهد؛تفکر استکبار تروریست پرور وضد مردم است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت:آمریکا قدرت برخوردقانونی؛ عقلانی؛قاعده مند با جمهوری اسلامی ایران ندارد.برجام را امضاء کرده است نمی تواند آن را نقض کند؛دنیا شاهد این توافق بوده اند؛اما او راه دیگری را برگزیده است؛انتخاب ترامپ و دیوانه خطاب کردن وی از سوی هیات حاکم برای نقض قوانین است؛نیاز امروز تفکر ضد مردمی آمریکا ترامپ و نیاز دیروزش اوباما بود؛اما هر دریک راستا و باسیاست واحد با ایران وجهان اسلام برخورد کردند.

وی اشاره کرد؛آمریکا برای تامین امنیت خود و رژیم صهیونیستی در خلیج فارس نیروی خود را متمرکز می کند؛چگونه ما نباید به امنیت کشور بیندیشیم؛حضور در سوریه وعراق برای امنیت کشور است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت؛در کشور باید با تفکر بسیجی از قله های مشکلات اقتصادی عبور کنیم؛ راه عبور از معبرهای پیچیده اقتصادی جز  با حرکت جهادی وبسیجی امکان پذیر نیست؛اقتصاد را بدهید به کسانی که امنیت را حفظ کردند؛بدون تردید امنیت اقتصادی را نیز به ملت بزرگ ایران هدیه خواهند کرد؛همانگونه که مشکل امنیت با گفتگو ونشستن در پشت درهای بسته حل نشد ومشکلات اقتصادی نیز بانشستن وحرف زدن حل نمی شود.

وی تاکید کرد؛فرماندهان اقتصادی باید پوتین ها را بسته باشند؛شبانه روز باید بدوند؛مثل مردم باید زندگی کنند ؛امروز رهبر انقلاب قدرتمندان به میدان آمده است؛امروز شرم آور است برای مسئولین کشور که میلیونها جوان مستعد بیکار باشند؛باید برای رفع این عرق شرم جهادی و بسیجی عمل کرد؛باید امروز اگر اراده بر حفظ میلیونها جوان است کار را به بسیجیان بدهید؛ در این کشور هرکس که دغدغه حفظ نظام را دار بسیجی است؛همه اقشار ما بسیجی هستند.

حاجی بابایی گفت:اگر حاج قاسم در سوریه فرماندهی نکند؛شهید حججی در تبعیت از فرمانده قطعه قطعه نمی شود؛اعتقاد لشکر به فرمانده رمز موفقیت است؛امروز اعتماد مردم به مسئولین رمز موفقیت است.

وی افزود؛باید کاری بکنیم این اعتماد روز به روز بیشتر شود؛برای رفع نگرانی مردم باید صادقانه خدمت کرد.

نماینده مردم همدان گفت:امروز آزمونهای سنگین تراز مبارزه با داعش؛ مبارزه زراندوزی و فرصت طلبی و تفکر لیبرالی وتفکری است که خود را ازجنس مردم نمی دانند مهمتر از مبارزه با داعش وامریکاست.

وی تاکید کرد؛بارها گفته ام آمریکا دشمن درجه یک ماست ولی خطر درجه یک مانیست زیرا حباب آن ترکیده است.مروز باید به این نقطه کور حمله کرد و این گره کوری که قابل باز شدن است وآن اقتصاد وتولید واشتغال است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی بیان کرد؛امروز مقام معظم رهبری وارد میدان شدند واجازه دادند یک ونیم میلیارد دلار از حساب صندوق را باسود صفردرصد بردارند؛اما چون بانکها هم به همان اندازه اضافه کردند سود۶ درصد شد؛که فعلا در اختیار روستاها وشهرها زیر ۱۰ هزار نفر قرارمی گیرد.

وی یادآور شد؛۱۵۰۰ میلیارد تومان سهم همدان است؛ همه باید ورود پیدا کنند؛با پشتیبانی مجلس ودولت باید این مشکل حل شود؛امروز علیرغم مشکلاتی که در دولت وجود دارد؛برای تجمیع تمام امکانات برای حل مشکل اشتغال و اقتصاد باید دولت را حمایت کرد تا دغدغه ای جز ارائه خدمت به مردم نداشته باشد.

نماینده مردم همدان گفت:امروز رئیس جمهور وهیات دولت واستاندار بهانه ای  ندارند؛ همه به میدان آمده اند؛سپاه پرقدرت وارد شده است وبا تمام قدرت در جنگ اقتصادی وکمک به دولت وارد شده است؛در روستاها برای رفع محرومیت فعالیت می کند؛همه آحاد ملت بزرگ ایران وظیفه دارند که در این حماسه اقتصادی سهیم باشند؛همه همدلانه در اندیشه رفع مشکلات اقتصادی وارد شده ایم.

وی افزود؛بگذارید ترامپ تحریمها راتشدید کند؛او مجبور خواهد شد اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را بپذیرد؛امروز رهبر انقلاب در اوج قدرت بین المللی ایستاده است؛امروز چشم رهبران بزرگ جهان به رهبر معظم انقلاب است که چگونه وبا کدام سبک وشیوه وسیاست توانسته است در تمام صحنه ها موفق عمل کند. گزارش ملاقات پوتین را با رهبر انقلاب بخوانید وبررسی کنید؛پوتین به گروهی ماموریت داده است که تک تک کلمات وجملاتی که در این ملاقات بیان شده است به دقت بررسی کنند؛خداوند به رهبر انقلاب فرقان داد؛این انقلاب از همه معبرهاوقله ها عبور می کند؛این انقلاب با این مردم سرافراز که علیرغم همه سختیها ومشکلات و کارشکنی ها؛سواستفاده ها دست حسین خود را رها نمی کنند؛ماندگار است.

حاجی بابایی تاکید کرد؛باید بدانیم مبارزه با یک دزد ومفسد اقتصادی آسان نیست؛اما برخی ها پشتوانه های داخلی وخارجی دارند؛سختترین کار مبارزه با زیاده خواهان است؛جنگ جمل در مبارزه با زیاده خواهان به راه افتاد؛امیرالمومنین بخاطر ایستادن در مقابل زیاده خواهان به شهادت رسید؛اهل بیت رسول الله همه دراین راه به شهادت رسیدند؛برخی از زیاده خواهان  محکم ایستاده اند و اعلام موجودیت می کنند.

وی افزود؛علیرغم همه هجمه هایی که به بسیج وسپاه وارد می شود؛سپاه مقتدرانه ایستاده است؛هر نقطه ای را که دشمن بیشتر مورد حمله قرار داد بدانید مهم ترین نقطه استراتژیک همان جاست.

عضو کمیسیون بودجه مجلس اشاره کرد؛امروز نقشه دشمن تخریب سپاه وبسیج است؛
در استان باید همه مدیران سرعتها را افزایش دهند؛سرعتها کافی نیست؛سرعت سازندگی کافی نیست باید جهادی وفوق مواقع عادی باید کار کرد.
وی ادامه داد؛خدا نگذرد از مسئولی که مسئولیت بپذیرد و تمام وقت در خدمت مردم نباشد؛خدانگذرد از کسی که فرماندهی مردم را بعهده بگیرد و سرعت خدمتش کمتراز مردم باشد.
امروز جنگ ما مبارزه با فسادهای گسترده است؛ یک شعبه از داعش اقدامات کسانی است که با فساد اقتصادی در جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران حرکت کند

نماینده مردم  همدان اظهار کرد؛این انقلاب بانشاط ایستاده است؛در این مملکت شهید حججی ها فراوانند؛هرکس برای این مردم خدمت کند ارزشمند است؛مردم باهر سلیقه وتفکر باید مورد تکریم قرار بگیرند.

وی با تشکر از حضور گسترده بسیجیان گفت؛امروز اباعبدالله حسین برحرکت بسیجیان مهر می زند و افتخارآفرینی آنها را تایید می کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار