5. آذر 1396 - 17:04   |   کد مطلب: 5736
دکتر حاجی بابایی در شورای اداری قهاوند:
مدیران و مسئولان استانی به قهاوند توجه جدی داشته باشند
نماینده مردم منطقه قهاوند گفت: مدیران و مسئولان استانی باید به قهاوند توجه جدی داشته باشند و به این منطقه محروم رسیدگی کنند .

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،دکتر حمید رضا حاجی بابایی در جلسه شورای اداری شهر قهاوند بیان داشت: محور توسعه منطقه قهاوند راه های این منطقه می باشد و با گسترش و تعریض جاده های این منطقه قهاوند گامی به سوی پیشرفت و آبادانی بر خواهد داشت.

وی افزود: مدیران و مسئولان استانی باید به قهاوند توجه جدی داشته باشند و به این منطقه محروم رسیدگی کنند .

نماینده مردم منطقه قهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استخر منطقه قهاوند در حال پیگیری است و پیمانکار آن نیز تا 12 آذر ماه مشخص میشود و پس آن باید به سرعت کار پیش رود.

وی گفت: بنده در استان در حال پیگیری 22 پروژه ملی هستم و ابن پروژه ها به سرعت در حال پیگیری هستند .

دکتر حاجی بابایی گفت : اعتبارات نفت وگاز قهاوند از ۲ میلیارد تومان سال گذشته با سه برابر افزایش به ۶ میلیارد و۱۰۰ میلیون تومان در سال جاری افزایش یافت.

وی گفت خوشبختانه مسئولان دلسوز وپیگیری در قهاوند با همکاری وتعامل موثر برای محرومیت زدایی از این منطقه وتوسعه ان در تلاش اند.

وی اختصاص بودجه به بخش قهاوند را حق طبیعی این بخش دانست و افزود: در خصوص معیارها و ملاک‌ها در اختصاص بودجه حرف داریم؛ معیارها و ملاک‌ها باید مورد بررسی مجدد قرار گیرد و در مجلس با همکاری سازمان برنامه و بودجه ملاک‌ها را تغییر دهیم.

وی با ادامه داد: این در حالی است که برخی از مناطق که باید جزء مناطق محروم محسوب شوند به دلیل معیارها و ملاک‌ها محروم نیستند و از اعتبارات مربوط به آن بی‌نصیب هستند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار