10. آذر 1396 - 0:56   |   کد مطلب: 5787
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند گفت: مردم منطقه محروم قهاوند یک میلیارد و ۸۶۶ میلیون ریال در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه کمک کرده‌اند.

سرگرد پاسدار سید روح‌الله حسینی در گفت‌وگو باپایگاه خبری جهادپرس، اظهار داشت: مرکز مقاومت بسیج قهاوند با اعزام خودرو به روستاهای منطقه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق حادثه‌ دیده کرده و مردم این منطقه کم‌برخوردار و محروم کمک‌های خوبی برای هم‍وطنان خود در کرمانشاه اهداء کردند.

وی بیان کرد: از ابتدای جمع‌آوری تاکنون 133 میلیون ریال کمک نقدی و یک میلیارد و 733 میلیون ریال کمک غیرنقدی برای مردم کرمانشاه در قهاوند جمع‌آوری شده است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند افزود: این کمک‌ها در قالب 7 کامیون شامل یک هزار و 26 تخته پتو، 21 تخته فرش و قالیچه، 3 هزار و 900 دست لباس، 2 تن سیب‌زمینی، 3 رأس گوسفند و 3 قطعه طلا به کرمانشاه ارسال شده است.

حسینی اعلام کرد: مقدار زیادی انواع اقلام خوراکی شامل برنج، حبوبات، رب گوجه‌فرنگی، شیره، محصولات کشاورزی منطقه، انواع کنسرو، آب معدنی و نان از دیگر کمک‌های غیر نقدی مردم قهاوند برای منطقه کرمانشاه بوده است.

وی بیان کرد: تعدادی وسایل گرمایشی مانند 35 شعله والور و تعدادی بخاری، سماور و یخچال نیز برای مردم زلزه‌زده کرمانشاه اهدا شده است.

حسینی با قدردانی از مردم قهاوند تصریح کرد: شور و اشتیاق مردم برای کمک به منطقه حادثه‌ دیده کرمانشاه، یادآور روزهای دفاع مقدس و روحیه جهادی آن دوران بود که مردم از هرچه داشتند برای کمک به جبهه‌های نبرد دریغ نمی‌کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار