10. آذر 1396 - 1:16   |   کد مطلب: 5790
توسط مسئول اداره ورزش و جوانان قهاوند صورت گرفت:
تشریح عملکرد اداره ورزش و جوانان در قهاوند
مسئول اداره ورزش و جوانان شهر قهاوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جهاد پرس به تشریح اقدامات این اداره پرداخت .

حمید علیجانی مسئول اداره ورزش و جوانان شهر قهاوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری  جهادپرس،با بیان عملکرد شش ماهه اداره ورزش و جوانان شهر قهاوند بیان داشت: اداره ورزش و جوانان شهر قهاوند دارای دو سالن ورزشی فوتسال و یک سالن کشتی میباشد .

وی به تشریح فعالیت های صورت گرفته در شش ماهه گذشته پرداخت و گفت: از مهمترین فعالیتهای انجام شده در سطح شهرستان میتوان به برگزاری برنامه ورزشی و فرهنگی از جمله کلنگ زنی استخر سرپوشیده ، برگزاری همایش پیاده روی با همکاری سپاه به منظور گسترش سطح نشاط اجتماعی، و برگزاری مسابقات ورزشی فوتبال و والیبال بین تیم های قهاوند و روستا های منطقه اشاره کرد.

مسئول اداره ورزش و جوانان شهر قهاوند گفت: برنامه های از جمله راه اندازی رشته های ورزشی تکواندو و کشتی در دستور کار این اداره در دست اقدام است که از ابتدای سال 97 در این مجموعه راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه با بیان مشکلات وموانع موجود بیان داشت: زیر سازی و ایزوگام سالنهای مجموعه تختی و سرایداری در روزهای گذشته با اعتباری بالغ بر دوازده میلیون تومان صورت گرفت و همچنین با پیگیری های صورت گرفته در سالن فوتسال مجموعه تختی دو عدد گرماتاب با اعتباری بالغ بر پانزده میلیون تومان نصب شد .

علیجانی گفت: در طول شش ماه گذشته 220 نفر در این مجموعه تحت پوشش بیمه ورزشی قرار گرفته اند و کارت های بیمه صادر و دراختیار افراد قرار گرفته است .
وی گفت: در طول ایام هفته نیز کلیه سانس های سالن فوتسال مجموعه تختی به صورت رایگان در اختیار تیم های ورزشی فوتسال و والیبال قرار دارد.

مسئول اداره ورزش و جوانان قهاوند گفت: همچنین در طول شش ماهه گذشته یک نفر از اهالی شهر قهاوند به عنوان نیروی سرایدار در مجموعه ورزشی تختی به کار گیری شده است .

وی در پایان گفت: اداره ورزش و جوانان قهاوند تمام روز های هفته بجز پنجشنبه ها و روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 پاسخگوی امور ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی تختی میباشد.

 در پایان لازم به یادآوری می باشد شروع بکار آقای حمید علیجانی با ابلاغ رسمی اداره ورزش و جوانان استان همدان و با تایید بخشداری محترم قهاوند از 9 خرداد سال جاری میباشد .

دیدگاه شما

آخرین اخبار