13. آذر 1396 - 13:53   |   کد مطلب: 5816
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات مردم به دلیل عدم دسترسی به مسئولان مورد توجه جدی قرار نمی‌گیرد گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در راستای پرداخت تسهیلات به کارگاه‌های زودبازده روستایی در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، امیر خجسته صبح امروز در بازدید از روستاهای بخش مرکزی اظهار داشت: برطرف کردن مشکلات مردم بدون تبعیض از ضروریات است که بسیاری از این مشکلات به دلیل عدم دسترسی به مسئولان مربوطه برطرف نشده و مورد توجه جدی قرار نمی‌گیرد.

وی بیان کرد: با بازدیدها و سرکشی‌های نمایندگان می‌توان مشکلات را با کمک مسئولان استانی رسیدگی کرد ضمن اینکه درخواست‌های اهالی می‌تواند در ترسیم هدف و برنامه‌ریزی در راستای عمران و آبادانی روستاها تاثیرگذار باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: با ارتباط نزدیک بین روستاهای بخش، بخشدار، فرماندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می‌توانیم در راستای برطرف کردن مشکلات و محدودیت‌های روستاها و تخصیص بودجه‌های لازم با هماهنگی بیش از پیش تلاش کنیم.

خجسته با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های اساسی ما در مجلس شورای اسلامی تخصیص، تقسیم و تخصیص اعتبارات متناسب با سابقه و نیاز منطقه است بیان کرد: اعتبارات شهرستان فامنین به رشد 40 درصدی نسبت به سال‌های قبل رسیده و این اعتبارات  از 3 محل استانی، نفت و گازو توازن به دست آمده که با تخصیص مناسب شاهد تحول خوبی در این شهرستان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه برای مقابله پدیده شوم بیکاری در همدان  1500 میلیارد تومان اعتبار در راستای پرداخت تسهیلات به کارگاه‌های زودبازده روستایی در نظر گرفته شده است اظهار داشت: تسهیلات روستایی با نرخ سود بسیارپایین در اختیار روستاییان قرار می‌گیرد که باید در این روستاها بخشداران و دهیاران با هماهنگی بین اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نسبت به اطلاع‌رسانی دقیق اقدام کنند.

در این دیدار اهالی روستاهای بخش مرکزی مسلائل و مشکلاتی چون اشتغال روستایی، آسفال و محوطه‌سازی مدرسه، پذیرفتن سندهای روستای برای وام، مشکلات آب آشامیدنی و حفر چاه جدید، آسفالت، خروجی فامنین به سمت آزادراه، در نظر گرفتن محل مناسب برای ورزش و تخفیفات املاک اوقاف مطرح کردند و بررسی شد و در دست اقدام و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار