14. آذر 1396 - 18:58   |   کد مطلب: 5824
سرپرست اداره‌کل روستایی استانداری همدان:
۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای همدان تخصیص یافت
سرپرست اداره‌کل روستایی و عشایری استانداری همدان با بیان اینکه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای استان همدان تخصیص یافته است، گفت: فرصت زیادی تا پایان سال و دریافت تسهیلات باقی نمانده است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،ظاهر پورمجاهد بعدازظهر امروز در شورای اداری شهرستان همدان با اشاره به اینکه به زودی تعاونی و رندم دهیاری‌ها حسابرسی می‌شود، اظهار داشت: گره‌گشایی از مشکلات مردم تنها با رعایت قانون و نظم محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای استان همدان در نظر گرفته شده است، افزود: این تسهیلات در مناطق روستایی، شرکت و شهرک‌ها و در دیگر طرح‌ها توزیع می‌شود.

پورمجاهد با تأکید بر اینکه 640 میلیارد تومان از این اعتبارات در قالب سیستم بهین‌یاب است، تصریح کرد: واحدهای تولیدی باید در این سامانه ثبت نام کرده و در صورت داشتن شرایط لازم تسهیلات به این واحدها پرداخت می‌شود.

سرپرست اداره کل روستایی و عشایری استانداری همدان با اشاره به اینکه 340 میلیارد تومان از این تسهیلات در قالب اعتبارات فراگیر است، بیان کرد: برای دریافت این تسهیلات دستگاه‌ها باید طرح‌ها را به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کنند که این تسهیلات در قالب طرح‌های ایثارگری، مناطق محروم، دانش بینیان و غیره است.

پورمجاهد با بیان اینکه 155 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای استان همدان در نظر گرفته شده است، گفت: برای دریافت این تسهیلات طرح‌ها به دستگاه‌ها معرفی و در صورت انجام کارشناسی‌های لازم طرح‌ها به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و در آن جا تصویب می‌شود ضمن اینکه تا پایان سال فرصت زیادی برای دریافت تسهیلات باقی نمانده است.

وی با تأکید بر اینکه 40 میلیارد تومان اعتبار با سود هشت درصد در بانک سینا و 10 میلیارد تومان در بانک پارسیان برای استان همدان در نظر گرفته شده است، تأکید کرد: پرداخت و دریافت این تسهیلات می‌تواند گره‌گشای مشکلات مردم باشد.

سرپرست اداره کل روستایی و عشایری استانداری همدان با اشاره به اینکه 120 میلیارد تومان اعتبار برای افراد زیرپوشش کمیته امداد، بهزسیتی و بنیاد شهید در نظر گرفته شده است، ابراز کرد: افراد می‌توانند با معرفی طرح‌ها نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

پورمجاهد با بیان اینکه سال‌های سال با تلاش‌های متعدد زیرساخت‌ها و امکانات به روستاها برده شده است، تأکید کرد: این تسهیلات مدنظر قرار گرفته شده ظرفیت خوبی برای کشاورزان در راستای تکمیل ظرفیت تولید و فرآوری تولیدات باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید حرکت‌ها را تغییر داد، اظهار داشت: باید با تلاش‌های جهادی، انقلابی و همدلی در راستای توسعه و پیشرفت استان حرکت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار