14. آذر 1396 - 19:33   |   کد مطلب: 5834
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند از حضور گروه جهادی شهیدالحسینی همدان با محوریت مسجد در روستای شیرین آباد قهاوند خبر داد.

سرگرد پاسدار سید روح الله حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جهادپرس،با اشاره به حضور گروه جهادی شهیدالحسینی در قهاوند، ا ظهار داشت: این گروه با حضور 16 جهادگر در روستای شیرین‌آباد به اقدامات جهادی پرداخته است.

وی افزود: مرمت و بازسازی و رنگ‌آمیزی مدرسه از جمله فعالیت‌های این گروه جهادی در روستای شیرین آباد قهاوند بود.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند خاطرنشان کرد: از دیگر فعالیت‌های این گروه می‌توان به برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، کلاس‌های مهارتی و آموزشی با موضوع کشت گیاهان دارویی، سمپاشی جایگاه‌های نگهداری دام سبک و سنگین، پخش فیلم‌های سینمایی برای نوجوانان روستا اشاره کرد.

وی در ادامه گفت: در گروه جهادی شهید الحسینی، سه خواهر نیز حضور داشتند که کلاس‌های احکام، قرآن و اخلاق در خانواده را برای بانوان روستا برگزار کردند.

حسینی اظهار داشت: یکی از اهداف این گروه جهادی تشویق مردم به حضور  بیشتر در مسجد و برگزاری نماز جماعت در طول ایام سال است، که برای تحقق این هدف؛ گروه شهید الحسینی بیشتر برنامه های خود را با محوریت مسجد برگزار کرده است.

وی همچنین در مورد حضور سه طلبه در این گروه ابراز داشت: با حضور این طلبه‌ها در گروه جهادی شهید الحسینی، برنامه‌های تبلیغی با قدرت بیشتری صورت گرفت و این جهادگران به استعدادیابی نوجوانان روستا در زمینه مداحی نیز پرداختند.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند در پایان خاطرنشان کرد: دیگر برنامه گروه جهادی شهید الحسینی که مورد استقبال مردم روستای شیرین آباد واقع شد، حضور تیم پزشکی برای ویزیت اهالی روستای شیرین آباد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار