16. فروردين 1397 - 9:28   |   کد مطلب: 6910
امام جمعه شهر قهاوند گفت: نامگذاری متنوع درسالهای متعدد نشان ازنگاه دست بالا و استراتژیک رهبری به جبهه های متعدد دشمن در عرصه اقتصاد دارد

حجت الاسلام حاج حسین محققی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جهادپرس، افزود: جبهه اقتصادی درچندسال گذشته به اصلی ترین جبهه تقابل وتخاصم میان نظام سلطه واستکبارتبدیل شده است و درهمین راستاجبهه های متعدد و متنوعی را علیه اقتصاد و مدیریت اقتصادی درکشور گشوده است که تحریم تنهایکی ازاین عرصه هاست.

وی بیان داشت: امروزدشمن برای ضربه زدن درحوزه های تولید,صادرات,واردات,مصرف,ومدیریت کلان اقتصادی برنامه دارد.
امام جمعه شهر قهاوند بیان داشت: رهبری حکیم انقلاب باشناخت عمیق نسبت به میدان و زمین بازی دشمن با نامگذاری سالها بدنه دولت و اجتماع را جهت داده است.

وی گفت: نامگذاری متنوع درسالهای متعدد نشان ازنگاه دست بالا و استراتژیک رهبری به جبهه های متعدد دشمن در عرصه اقتصاد دارد که اگر با نسبت و درصد بهتری رفتار و واکنش عملی دولتمردان را باتوجه به شعارسال مشاهده می کردیم وضعیت اقتصادی ومعیشتی کشور و مردم قطعا شرایط مناسبی راتجربه می کرد.

حجت الاسلام محققی تصریح کرد: متأسفانه درسالهای گذشته عکس العمل دولتمردان نسبت به نامگذاری و شعارسال در حد شعار باقی مانده و بیشتر جنبه نمادین آن موردتوجه قرارگرفته و درنصب بنر و سر برگ و سخنرانی و کمیته و کمیسیون خلاصه شده است.

وی افزود: قطعا اگر غیر از این بود دولت محترم _بویژه باعنایت به مطالبه رهبری معظم در اول سال96 که فرمودند دولت باید به نحوی عمل نماید که درآخرسال به مردم گزارش دهدکه درروی زمین درعرصه اقتصاد مقاومتی چه عملکردی داشته است_گزارشی ازاقدامات عملی خودبه مردم ارائه می داد.

وی گفت: این که امسال حضرت آقابا نامگذاری سال به نام سال حمایت ازکالای ایرانی کار را به عهده مردم گذاشته اند و مخاطب را بیشتر,مردم قرارداده اند قطعا یکی از دلایل آن نمره قبولی نگرفتن مسئولان درتحقق شعارسال در گذشته بوده است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار