16. فروردين 1397 - 9:46   |   کد مطلب: 6911
نماینده مردم قهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با تمام توان خود از وزارتخانه و مجلس پیگیر حل مشکلات تامین اعتبار برای پروژه راه مرادبلاغی به قهاوند ، قهاوند به کوریجان و روکش آسفالت قهاوند به کمیجان هستم و در بودجه سال ۹۷ ده میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در مجلس مصوب شده است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،حمید رضا حاجی بابایی در جلسه شورای اداری قهاوند بیان داشت: با توجه به اینکه قهاوند در چهار راه مواصلاتی بین استان مرکزی ،استان تهران وجنوب استان همدان و کشور واقع شده با تمام توان خود از وزارتخانه و مجلس پیگیر حل مشکلات تامین اعتبار برای پروژه راه مرادبلاغی به قهاوند ، قهاوند به کوریجان و روکش آسفالت قهاوند به کمیجان هستم و در بودجه سال ۹۷ ده میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در مجلس مصوب شده است.
ویگفت:  مناقصه اجرای پروژه روکش آسفالت راه قهاوند به کوریجان با تخصیص ۶ میلیاردتومان برگزار گردید که در روزهای آتی پیمانکار، عملیات اجرایی پروژه را آغاز خواهد کرد.

نماینده مردم قهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اینکه با چندین پروژه بزرگ اشتغال زایی که در منطقه و شهرستان در دست اقدام و پیگیری می باشد معضل بیکاری جوانان کاهش چشمگیری خواهد یافت از جمله
 طرحهای در دستور کار پروژه گاوداری ۶۰۰۰راسی در قهاوند،طرح ایجاد شهرک فن آوریهای برتر در استان که نیازمند ۲۰۰۰هکتار زمین می باشدکه مابین شهرهای همدان ،بخش قهاوند وشهرستان فامنین قرار خواهد گرفت و دو طرح ساخت پالایشگاه در همدان.

وی در ادامه طی تماس تلفنی با دکتر تیموری:قول مساعد دکتر تیموری،جهت تخصیص اعتبار برای تجهیز و نوسازی و سالن جلسات کانون شهید پورمیدانی
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار