16. فروردين 1397 - 10:04   |   کد مطلب: 6912
مسئولین ادارات قهاوند با امام جمعه شهر قهاوند حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین محققی دیدار کردند .

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،حجت الاسلام حاج حسین محققی در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو سخنان مقام معظم رهبری در آغاز سال نو و شعار سال مبتنی بر حمایت از کالای ایرانی را فصل الخطاب قرار داد و اظهار امیدواری کرد در سال جدید با همدلی ،هماهنگی و تلاش مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی خدمات شایسته تری در راستای بهره مندی بیشتر مردم منطقه از نعمت های نظام مقدس جمهوری اسلامی شوند .

وی بیان داشت: این که امسال حضرت آقابا نامگذاری سال به نام سال حمایت ازکالای ایرانی کار را به عهده مردم گذاشته اند و مخاطب را بیشتر,مردم قرارداده اند قطعا یکی از دلایل آن نمره قبولی نگرفتن مسئولان درتحقق شعارسال در گذشته بوده است.

امام جمعه شهر قهاوند بیان داشت: رهبری حکیم انقلاب باشناخت عمیق نسبت به میدان و زمین بازی دشمن با نامگذاری سالها بدنه دولت و اجتماع را جهت داده است.

وی گفت: نامگذاری متنوع درسالهای متعدد نشان ازنگاه دست بالا و استراتژیک رهبری به جبهه های متعدد دشمن در عرصه اقتصاد دارد که اگر با نسبت و درصد بهتری رفتار و واکنش عملی دولتمردان را باتوجه به شعارسال مشاهده می کردیم وضعیت اقتصادی ومعیشتی کشور و مردم قطعا شرایط مناسبی راتجربه می کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار