16. فروردين 1397 - 7:17   |   کد مطلب: 6916
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در اجرای طرح نوروزی پلیس تصادفات فوتی در استان همدان ۵ درصد کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، سردار بخشعلی کامرانی صالح ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 500 گشت خودرویی و موتوری پلیس در کنار 50 ایستگاه نوروزی پلیس امورات انتظامی، امنیتی و ترافیکی شهروندان و مسافران در سطح استان را در طول تعطیلات نوروزی بر عهده داشتند.

وی افزود: در این طرح، پلیس استان با استقرار پاس‌های پیاده و انجام گشت‌های هدفمند و همچنین تمهیدات انتظامی و ترافیکی و کنترل مجرمان سابقه‌دار توانست در کنترل جرائم نسبت به سال‌های گذشته موفق‌تر عمل کند.

کامرانی صالح با بیان اینکه با تلاش شبانه‌روزی کارکنان در طول طرح که سبب کاهش جرائم به‌ویژه جرائم خشن در سطح استان شد، گفت: مأموران انتظامی در این مدت بیش از 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و بیش از 100 نفر قاچاقچی، توزیع‌کننده و معتاد متجاهر را نیز در استان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه همراهی و همکاری مردم استان در طول طرح با پلیس بسیار خوب بود، بیان کرد: برخلاف افزایش 30 درصدی ترددها در سطح جاده‌های استان خوشبختانه امسال شاهد کاهش 5 درصدی تصادفات فوتی در سطح استان بودیم.

کامرانی صالح تأکید کرد: کاهش 5 درصدی تصادفات فوتی در محورهای استان نشان از ارتقاء فرهنگ ترافیکی شهروندان و مسافران نسبت به سال‌های گذشته است.

وی با تأکید بر اینکه مردم با پلیس در روز طبیعت نیز همکاری بسیار خوبی داشتند، تصریح کرد: شهروندان فهیم استان در روز طبیعت با به کار گیری موارد ایمنی، حفظ محیط‌زیست و رعایت محدودیت‌های ترافیکی، همکاری خوبی با پلیس به ویژه در مدیریت و روان‌سازی ترافیک در مسیر بازگشت داشتند.

انتهای پیام/ ع

دیدگاه شما

آخرین اخبار