4. ارديبهشت 1397 - 16:16   |   کد مطلب: 6936
امام جمعه و فرمانده سپاه قهاوند به اتفاق مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان با جانبازان و آزادگان شهر قهاوند دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،  امام جمعه و فرمانده سپاه قهاوند به اتفاق مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان با جانبازان و آزادگان شهر قهاوند دیدار کردند.

 دراین دیدار حجت الاسلام حسین محققی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه  و  روز جانباز گفت: روز جانباز فرصت مناسبی است برای قدردانی از ارزش آفرینان و ارج نهادن به مجاهدت های چشمگیر جانبازان، این علمداران و یادگاران گرانبهای دوران دفاع مقدس که با جانفشانی ها و رشادت های خود همواره پاسدار و امانتدار شهیدان هستند.

وی ضمن تقدیر از خانوادهای جانبازان گفت: امنیت و آرامش امنیت  کشور و انقلاب مرهون خون شهدا و جانبازان و صبر و مقاومت خانواده های این عزیزان است و مسئولان شهرستان بایددر همه حوزه ها آماده خدمت به خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران باشند.

امام جمعه منطقه قهاوند افزود: سربلندی امروز ایران اسلامی به‌ واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان سرافرازی است که خالصانه برای دفاع از کیان مملکت اسلامی فعالیت کردند و این ایثار خود را همچون مدالی ارزشمند می‌دانند.
وی ضمن تقدیر از یادگاران دوران دفاع مقدس به ارزش والای این قشر ایثارگر پرداخت و تاکید نمود که مشکلات جانبازان در اولویت کاری همه مسئولین قرار دارد.

حجت الاسلام محققی گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان،آزادگان و خانواده های معزز آنان هستند و می دانند اگر این ایثارها نبود، کشور و انقلاب حفظ نمی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار