23. خرداد 1397 - 20:22   |   کد مطلب: 6955
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با باین اینکه پایگاه اورژانس عبدالرحیم با یک‌میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: پست تقویتی 63 کیلووات این روستا نیز با 27 میلیارد تومان تا دو ماه آینده وارد مدار توزیع برق خواهد شد.

امیر خجسته امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری جهادپرس، اظهار کرد: با توجه به نیاز و درخواست اهالی، شورا و دهیار روستای عبدالرحیم با پیگیری‌های انجام شده ساماندهی و ساخت پایگاه اورژانس‌های جاده‌ای یکی از مسائل و مشکلاتی مطرح شده‌ای بود که به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به نیاز مردم عبدالرحیم اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده از طریق وزارت بهداشت، این اورژانس در لیست پروژه‌های در دست اقدام قرار گرفت و بودجه‌ای اضافه بر بودجه‌های استان در جهت ساخت و تکمیل نهایی برای آن مصوب شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت 100 درصدی پروژه ساخت و تکمیل اورژانس بیمارستان عبدالرحیم خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری این پروژه یک‌میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.

وی در جهت ساخت پست  تقویتی 63 کیلوواتی عبدالرحیم بیان کرد: برای ساخت این پروژه اعتباری بالغ بر 27 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 خجسته افزود: هدف از اجرای این پروژه تقویت شبکه برق توزیع قهاوند به خصوص بخش عبدالرحیم بود که گاهی با نوسان و اختلال مواجه می‌شد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار