23. خرداد 1397 - 20:25   |   کد مطلب: 6957
شهید حسین قراگوزلو در وصیت‌نامه خود با بیان اینکه جبهه‌ها را تقویت کنید و امام را تنها نگذارید، عنوان کرد: پیروزی از آن ملت مسلمان است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛

باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

*تبرک لحظاتمان با شهید حسین قراگوزلو:

شهید حسین قراگوزلو در تاریخ 2 اردیبهشت 43 در شهر قهاوند روستای آب‌انبار چشم به جهان گشود. وی تحصیلات خود را تا پنجم ابتدایی ادامه داد و از طرف سپاه به جبهه اعزام و به عنوان رزمنده به ایفای مسئولیت پرداخت. شهید قراگوزلو در تاریخ 17 بهمن 66 در شهر ماووت سلمانیه عراق در اثر اصابت گلوله دشمن بعثی به فیض شهادت نائل آمد. اکنون پیکر پاکش در گلزار شهدای شهر قهاوند روستای آب‌انبار آرام گرفته است.

آنچه می‌خوانیم وصیت‌نامه شهید حسین قراگوزلو است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

با عرض سلام خدمت آقا امام زمان(عج) و نائب بر حقش امام خمینی و درود بر امت شهیدپرور ایران مخصوصاً رزمندگان اسلام.

پدر و مادر عزیزم در این چند سال عمر خود برای شما باعث دردسر و زحمت برای شما بودم از شما می‌خواهم اگر شهید شدم برایم گریه نکنید. امیدوارم که مادرجان شیرت را حلالم کنی. همچنین از پدرم حلالیت خواسته و می‌گویم که از برادرانم رضایت کامل دارم امیدوارم که برادران، خواهران و همسرم مرا نیز حلال کنند.

در پایان می‌گویم، هان ای شهیدان در جوار حق‌تعالی آسوده خاطر باشید که ملت شریف و بزرگ اسلام پیروزی شما را از دست نخواهد داد. ای جوانان جبهه‌ها را تقویت کنید و امام را تنها نگذارید.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار