11. تير 1397 - 12:03   |   کد مطلب: 7022
محمد صلاح، ستاره لیورپول، قراردادش را با این تیم تا سال 2023 تمدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، باشگاه لیورپول تصمیم گرفته پس از درخشش فوق العاده ستاره مصری در فصلی که گذشت، برای پاداش، چهار سال مدت قرارداد او را افزایش دهد. صلاح که با 37 میلیون پوند از رم به لیورپول پیوسته بود، 44 گل به ثمر رساند و از کلیدی ترین مهره های کلوپ در این فصل بود. او با لیورپول به فینال چمپیونزلیگ نیز رسید ولی در فینال مصدوم شد و در نهایت نیز تیمش این دیدار را با شکست به پایان رساند.

 

 

 

صلاح از حضور در مرسی ساید خوشحال است و از نقشی که کلوپ برایش در نظر گرفته کاملا راضی است. مهاجم سابق رم پس از جام جهانی نا امیدکننده ای که پشت سر گذاشت، راهی تعطیلات شد و حالا قراردادش را با لیورپول برای 5 سال دیگر تمدید کرد.

 

کلوپ درباره تمدید قرارداد صلاح گفت:" فکر می‌کنم این خبر می‌تواند اینطور بیان شود: پاداش به یک بازیکن که فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. دو چیز را خیلی واضح نشان می‌دهد – اعتماد لیورپول به صلاح و اعتماد صلاح به لیورپول. ما می‌خواهیم بازیکنان بزرگ تیممان بدانند که آنفیلد خانه آنهاست و می‌توانند انگیزه های حرفه ای و رویاهایشان را در اینجا تعقیب کنند. وقتی بازیکنی مثل صلاح به باشگاه متعهد است و می‌گوید اینجا خانه من است، خیلی مشخص است که اوضاع چگونه است."

دیدگاه شما

آخرین اخبار