13. تير 1397 - 8:01   |   کد مطلب: 7032
ذوب آهن از امروز اردوی خود را در کرج آغاز کرده است و پس از تست پزشکی روز گذشته خود قصد دارد تمرینات آمادگی اش را برای فصل جدید با جدیت دنبال کند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،نگاهی به لیست بازیکنان و نظم تمرینی ذوب آهن ما را به این باور می رساند که در فصل آتی نیز می توانیم منتظر یک ذوب آهن آماده باشیم. ذوب آهن که هم از حیث بازیکنان با تجربه، هم از لحاظ دارا بودن بازیکنان با شخصیت موفقیت و قهرمانی و هم از لحاظ جوانان با کیفیت و آینده دار تیمی قابل توجه به نظر می رسد و باید منتظر شروع فصل برای این تیم اصفهانی بود. جالب اینکه رویکرد این فصل سبزپوشان برای خرید بازیکن تا حدودی بر روی خرید جوانان تلنت دیگر تیمها معطوف بوده است و از طرفی آکادمی و تیمهای پایه فعال این باشگاه بازیکنانی را به رده های بالاتر تزریق کرده اند که می توان منتظر درخشش نامهای جدید بود.

به غیر از محمدرضا عباسی که محصول رده های پایه ذوب آهن است و در فصل گذشته با دقایق حضوری کوتاه ارزشهای خودش را نشان داد و در فصل آتی می تواند یک پدیده در لیگ لقب گیرد باید به مهران درخشان مهری اشاره کرد که با امیر قلعه نویی و با مصدومیتهای پیاپی فصل خوبی را طی نکرد و دوست دارد فصل آینده جبران مافات کند. در کنار این دو نام بیشتر شناخته شده باید به علی خدادادی آقای گل لیگ امیدهای کشور، پویا اسدی بهترین مدافع وسط فصل گذشته و نفر دوم جدول گلزنان امیدهای کشور، علیرضا قادری، معراج اسماعیلی محمدرضا شیخ حسینی، مهدی رضایی و نوید حیدری اشاره کرد که همگی در صف انتظار برای معرفی به سطح اول فوتبال کشور هستند و ذوب آهن از یک سال تا نزدیک به یک دهه برای ساخت و پرورش آنها تلاش کرده است.

حال باید دید امید نمازی با تلفیقی از بازیکنان تاثیرگذار و جوانان آینده دار فصل را چگونه شروع و ادامه خواهد داد و آیا می توان منتظر یک ذوب آهن مدعی در فصل آتی بود یا خیر.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار