2. مرداد 1397 - 7:51   |   کد مطلب: 7074
همزمان با گرامیداشت دهه کرامت گلزار شهدای گمنام شهر قهاوند با حضور خادمین حرم امام رضا (ع) معطر به عطر دلنشین حرم رضوی شد.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، همزمان با گرامیداشت دهه کرامت و نخستین روز حضور کاروان زیر سایه خورشید در قهاوند، فضای گلزار شهدای گمنام شهر قهاوند به بوی معطر حرم شمس الشموس با حضور خادمین حرمش آکنده شد.
این مراسم معنوی با حضور پر شور و باشکوه خانواده شهدا، مسئولین ، مردم ولایت مدار قهاوند و مشتاقان امام هشتم و اهل بیت(ع) که افتخار میزبانی خادمان امام رئوف و کاروان زیر سایه خورشید را داشتند، برگزار شد.
بیرق متبرك امام رضا (ع) كه توسط خادمان مرقد مطهر آن حضرت حمل می‌شد در میان استقبال گسترده عاشقان امام رضا(ع) در یك فضای كاملا روحانی و معنوی قرار گرفت و بار دیگر فضای قهاوند به شمیم حضرت سلطان علی ابن موسی الرضا(ع) معطر شد.
مردم شهید پرور و شیفته اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) با حضور پرشور خود عشق و ارادت جاودانه خود نسبت به اهل بیت(ع) را به منصه ظهور رسانده و در جوار شهدا با نجوای «رضا؛ رضا» دل‌ها را روانه مشهد مقدس کردند.
با مدیحه‌سرایی توسط یکی از خادمین رضوی و اهتزاز پرچم سبز گنبد طلای هشتمین خورشید آسمان معرفت توسط کاروان خادمین حرم حضرت امام رضا (ع)؛ حاضرین با سوز و نیازی خالصانه مست عطر حرم رضوی شده و به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها رفتند.
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار