13. مرداد 1397 - 7:37   |   کد مطلب: 7086
نماینده مردم قهاوند در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آمریکا و ترامپ دریافتند که نمی‌توانند برای ایران خط‌ونشان بکشند، گفت: باید از کشورهای اروپایی پرسید شما چه حرفی برای گفتن دارید که موجودیت شمارا اثبات کند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، حمیدرضا حاجی بابایی در جمع مردم قهاوند با اشاره به‌ضرورت پیگیری برنامه‌های توسعه‌ای قهاوند در مجلس گفت: راه‌های عبوری این منطقه را بررسی کرده‌ایم.

وی بابیان اینکه پیشرفت در این منطقه بسیار خوب است به‌طوری‌که وقتی کسی وارد شهر می‌شود باور نمی‌کند این شهر همان قهاوند است، گفت: قهاوند نسبت به خود و نسبت به مناطق دیگر رشد خوبی داشته است.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت ع لیرغم مشکلات در این منطقه به برکت جمهوری اسلامی ایران؛ بیش از ۹۰ درصد اعتبارات ملی و استانی است که در همین راستا مصوبات خوبی داشته‌ایم.

راه تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار بهسازی می‌شود

حاجی بابایی بابیان اینکه راه تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار بهسازی می‌شود، گفت: این امر می‌تواند اقتصاد منطقه را رونق دهد و منطقه از بن‌بست خارج شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه توسعه اقتصادی اصلی مهم است که درازای اجرای این پروژه‌ها برای منطقه ایجاد می‌شود، گفت: در این راستا از جاده ملایر اتوبان به امیرآباد، قزل‌آباد و اتوبان همدان- تهران متصل می‌شود.

وی بابیان اینکه با اجرای این طرح تمام روستاها به این اتوبان وصل می‌شوند و منطقه از بن‌بست خارج می‌شود، گفت: اهالی ملایر و تویسرکان با کاهش یک ساعت سفر از این منطقه می‌گذرند که نتایج خوبی را برای منطقه در بردارد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی به مجوز مشاوره صادرشده برای این پروژه اشاره کرد و گفت: مسیر کوریجان به قهاوند نیز با ۶ میلیارد تومان اعتبار ملی مصوب شده است.

حاجی بابایی بابیان اینکه ۶ تا ۱۰ کیلومتر روکش آسفالت جاده، اصلاح محور حادثه‌خیز دشته و ترمیم روکش آسفالت در دستور کار قرار دارد، گفت: یک اتوبان نیز از این منطقه به همدان کشیده می‌شود.

پیگیری بهره‌برداری از سنگ‌های گران‌قیمت

حاجی بابایی بابیان اینکه وضعیت اتوبان‌ها و راه‌ها و جاده‌ها همه دقیق بررسی‌شده به‌طوری‌که یا در حال احداث و یا تعمیر هستند که این اتفاق در مجموعه استان کم‌نظیر است، گفت: هدف اصلی توسعه اقتصادی است و در راستای توسعه اقتصادی پیگیری بهره‌برداری از سنگ‌های گران‌قیمت نتیجه داده است.

وی بابیان اینکه پروژه فاضلاب شهر قهاوند مصوب و مشکلات روستایی بررسی شد، گفت: این حجم کار نیاز به ورود جدی دارد.

حاجی بابایی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به سخنان سردار سلیمانی در یادواره شهدای عملیات رمضان گفت: یادواره شهدای رمضان برنامه‌ای بود که بین‌المللی شد چراکه مطالب عنوان‌شده تیتر خبرها شد و سیاستمداران آمریکایی آن را تحلیل کرده بودند و سخنان سردار قاسم سلیمانی در همدان قطعی و قابل تحقق است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حکومت و کشور و انقلاب اسلامی ایران در حال حاضر  در دنیا پرآوازه است و با سخنان سردار سلیمانی اقتداری به دنیا صادر شد که ضریب اقتدار ایران را به دنیا نشان داد.

اقتدار ایران با مردمی بزرگ و با پشتوانه تاریخی
 ارزشمند به رخ جهانیان کشیده شدوی بابیان اینکه اقتدار ایران با مردمی بزرگ و با پشتوانه تاریخی ارزشمند به رخ جهانیان کشیده شد، گفت: از آن روز تا امروز هزاران نفر این سخنان را بررسی کردند و شنیدند و توجه تمام خبرگزاری‌های بین‌المللی به ایران جلب شد.

وی بابیان اینکه آمریکا و ترامپ دریافتند که نمی‌توانند برای ایران خط‌ونشان بکشند، گفت: باید از کشورهای اروپایی پرسید شما چه حرفی برای گفتن دارید که موجودیت شمارا اثبات کند.
وی بابیان اینکه عده‌ای به نیابت از آمریکا در داخل کارشکنی می‌کنند که باید در برابر آن‌ها ایستاد، گفت: ما ضمن اینکه رئیس‌جمهور را پشتیبانی می‌کنیم که بتواند امور را سامان دهد از وی می‌خواهیم بعضی از وزرای ناکارآمد را برکنار کند.

حاجی بابایی گفت: در ساماندهی وضعیت نامناسب اقتصادی مجلس نهایت همکاری را با دولت داریم و رئیس‌جمهور باید خود برای اصلاح کابینه اقدام کند و اگر رئیس‌جمهور وزرای ناکارآمد را عوض نکند مجلس ورود پیدا می‌کند زیرا بعضی مدیران نشان داده‌اند که ناکارآمد هستند،

وی اظهار داشت: باید کسانی مدیر و مسئول شوند که مردمی باشند و کسانی که با پول بازی می‌کنند نمی‌توانند مسئول شوند.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار