21. مرداد 1397 - 17:51   |   کد مطلب: 7097
معاون استاندار همدان با بیان اینکه دشمن با فشار و تهدید اقتصادی به‌دنبال ناکارامد نشان دادن نظام اسلامی‌است، گفت:علی‌رغم توطئه‌های گسترده، دشمنان و منافقین پاسخی از مردم دریافت نکردند البته مسئولان برای حل مشکلات مردم باید تلاش خود را مضاعف کنند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، سید امیر شاهرخی ظهر امروز در همایش فرمانداران و بخشداران استان اظهار داشت: دشمنان تلاش دارند، فشار اقتصادی و تحریم‌ها را برگردانند و فشارها را بیشتر کنند اما با مقاومت و ایستادگی از این مقطع هم عبور خواهیم کرد و دشمنان هم می‌دانند این تحریم ها نمی‌تواند، کارساز باشد و هدف آنها که براندازی است را محقق کند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که به لحاظ اجتماعی صف مردم را از نظام جدا کنند و با فشارهای اقتصادی و نظامی بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کنند، افزود: تهدیدهای نظامی، تحریم‌های اقتصادی و فشار اقتصادی و اقدامات اینچنینی برای ناکار آمد نشان دادن نظام است و باید تلاش خود را مضاعف کنیم.

شاهرخی گفت: علی‌رغم توطئه‌های گسترده دشمنان و منافقین، پاسخی از مردم دریافت نکردند البته باید آمادگی حفظ شود چراکه اصل بر این است که پیشگیری شود و آمادگی لازم هم باشد.

معاون استاندار همدان تحقق منشور گفتگوی سیاسی در ایجاد نشاط، وابستگی نسل جوان و فعالان سیاسی به جمهوری اسلامی ایران را بسیار موثر دانست، و گفت: خانه احزاب در استان با حمایت استاندار تاسیس شد لذا فرمانداران باید با احزاب و فعالان سیاسی ماهانه جلسه داشته باشند و نشست با سازمان‌های مردم نهاد در برنامه فرمانداران باشد.

وی با بیان اینکه مبنای جمهوری اسلامی بر مردم نهاد بودن است، گفت: اداره کل امور اجتماعی کارگروه آموزشی سمن‌ها با حضور مدیران اجرایی را برنامه‌ریزی کند و نشست با اصحاب رسانه و استفاده از ظرفیت رسانه مورد توجه قرار گیرد البته  سند اطلاع رسانی استان در شورای اطلاع رسانی استان تدوین شده و اقداماتی که باید انجام شود، مشخص شده است.

شاهرخی از فرمانداران خواست نشست با تشکل‌ها و فعالان حوزه دانشجویی پیگیری شود و در دانشگاه‌ها حضور جدی داشته باشند.

معاون امور عمرلنی استاندار نیز در این جلسه  از فرمانداران خواست برای 2018 با تشکل‌های مردم نهاد و شرکت‌های خصوصی هماهنگی و برنامه‌ریزی داشته باشند.

محمود رضا عراقی با تاکید بر صرفه جویی بیشتری در مصرف انرژی، اظهار داشت :وعده‌ها بر اساس کارشناسی به مردم داده شود و از قول‌های احساسی به مردم پرهیز شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

آخرین اخبار