20. شهريور 1397 - 16:56   |   کد مطلب: 7136
نماینده مردم قهاوند در مجلس:
قهاوند قطب دامپروری می‌شود
نماینده مردم قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه قهاوند به قطب دامپروری تبدیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،حمیدرضا حاجی‌بابایی عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز گوساله‌پرواری روستای دشته بخش قهاوند شهرستان همدان، اظهار کرد: با افتتاح این مرکز اقدام خوبی صورت گرفته که سهم 14 درصدی شهرستان همدان از گوساله‌پرواری در استان را نشان می‌دهد.

وی از اخذ مجوز راه‌اندازی یک واحد گاوداری 6 هزار رأسی در بخش قهاوند خبر داد و اظهار کرد: به دنبال این بودیم تا گاوداری بزرگی را با هدف اشتغالزایی در شهر قهاوند ایجاد کنیم که خوشبختانه با این امر موافقت شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پروژه یکی از بزرگترین پروژه‌های استانی است، گفت: با افتتاح این مرکز منطقه قهاوند به قطب دامپروری تبدیل می‌شود.

وی با اشاره به پیگیری پروژه‌های دامداری و کشاورزی در بخش قهاوند، خاطرنشان کرد: این منطقه باید در سال‌های آینده قطب توسعه استان باشد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه 107 میلیارد تومان برای گاوداری سرمایه‌گذاری خواهد شد و  تمام شرایط برای راه‌اندازی این مرکز فراهم شده است، گفت: یکی از ویژگی‌های این منطقه انسجام در کار بین مسوولان است که پیگیری خوبی در به ثمر نشستن پروژه‌ها دارند.

وی با اشاره به اینکه پروژه اتوبان ملایر ـ همدان تا تهران آغاز شده که 70 میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته شده  است، افزود: این اتوبان از قهاوند می‌گذرد که 25 میلیارد تومان برای این منطقه در نظر گرفته  شده و اقدام‌ کلانی در اینجا انجام می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجوزی اخیرا از بنیاد مسکن گرفته شده که به تمام روستاهای بالای 20 خانوار منطقه قهاوند قیر برای بهسازی اعطا می‌شود، خاطرنشان کرد: 30 تن قیر به شهرداری قهاوند تعلق گرفته است.

وی با اشاره به اینکه با پیگیری‌های مسوولان این اقدامات مهم در حال انجام است، تاکید کرد: با همیاری هم برای توسعه کشور قدم برمی‌داریم تا هیچ دشمنی نتواند به کشور آسیب برساند.

دیدگاه شما

پربیننده ها

آخرین اخبار