1. آذر 1397 - 13:36   |   کد مطلب: 7196
استاندار همدان با اشاره به اجرای نزدیک به ۵۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان گفت: علاوه بر پروژه‌های عمرانی بسیج ۱۱۰ پروژه فرهنگی اجتماعی را در استان اجرا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس، سعید شاهرخی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج در استان اظهار داشت: بسیج در تاریخ انقلاب اسلامی ایران نقش پررنگی داشته که در این عرصه نیز حضور بسیجیان استان همدان بسیار پررنگ و مؤثر بوده است.

 وی بابیان اینکه بسیج از برکات بزرگ انقلاب اسلامی به شمار می‌آید افزود: بسیج درز طول عمر 40 ساله انقلاب اسلامی توانسته از کیان انقلاب دفاع کرده و هر جا که لازم ببوده حضور مؤثری داشته باشد.

استاندار همدان خدمت به محرومان و مستضعفان را از ارزش‌های بزرگ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: انقلاب اسلامی انقلاب محرومان مستضعفان و پابرهنگان است به همین دلیل نیز حمایت و توجه به این قشر از تأکیدات امام (ره) و مقام معظم رهبری است.

وی با اعلام اینکه مفتخریم که در بین استان‌های کشور روستای بالای 20 خانواری نداریم که از نعمت برق، گاز و دیگر خدمات بهره‌مند نشده باشد ابراز کرد: در عرصه خدمت‌رسانی به مردم دستگاه‌های اجرایی توانستند به سهم خود نقش‌آفرینی کنند.

 شاهرخی بابیان اینکه در عرصه خدمت‌رسانی حضور بسیج بیش از دیگر دستگاه‌ها بو.د و خود نمایی می‌کند گفت: بسیج توانست به اختصاص پروژه‌هایی برای محرومیت‌زدایی با کمترین هزینه بیش‌ترین بازدهی را داشته باشد که این اقدام جای تشکر دارد.

وی اجرای نزدیک به 500 پروژه محرومیت‌زدایی را از دیگر اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی در استان برشمرد و اظهار داشت: علاوه بر پروژه‌های عمرانی بسیج 110 پروژه فرهنگی اجتماعی را در استان اجرا کرده است.

استاندار همدان با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت بسیج برای توسعه همه‌جانبه استان استفاده کرد، عنوان کرد: از فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان می‌خواهم کماکان حامی اجرای چنین پروژه‌هایی در استان باشند.

وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم هدف مهمی که داریم را عملی سازیم باید هر فردی متناسب با نقشی که دارد اقدام کند که موفقیت در این عرصه نیز نیازمند همراهی، هم‌افزایی و وحدت برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم است.

 انتهای پیام/ ت

دیدگاه شما

آخرین اخبار