1. آذر 1397 - 19:20   |   کد مطلب: 7198
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: هر کشوری در دنیای امروز متکی به توان و ظرفیت داخلی خود نباشد کشوری از پیش شکست‌خورده است که همه دشمنان انقلاب اسلامی با انواع ترفندها مانند فشار اقتصادی، تهاجم فرهنگی و با ایجاد شبهه و گسترش مواد مخدر چشم طمع و سلطه بر این کشور رادارند.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،سردار مهدی ظفری در مراسم یادواره شهدای روستای یسرلو بخش قهاوند با گرامیداشت یاد و خاطره 8 هزار شهید استان همدان و شهدای مدافع حرم بیان داشت: امروز مدیون شهدا هستیم و خود را بدهکار به شهدا می‌دانیم.

وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند، افزود: شهید متعلق به قشر خاصی نیست شهید متعلق به همه مردم است و به فرموده مقام معظم رهبری «شهدا مثل آیه های قرآن مقدسند».

مدیرکل حفظ  آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان تصریح کرد: وظیفه امروز ما این است که شهدا را به جامعه معرفی کنیم بنابراین باید رفتار، اعمال و عملکرد ما از بقیه بهتر باشد و از شهدا الگو بگیریم.

وی عنوان کرد: ما انقلابی کردیم که اساس و بنیان یک حکومت جهانی شد و اقدامات ما باید  زمینه ساز ظهور امام ولی عصر (عج) شود.

وی بابیان اینکه هنوز عطر شهادت در جامعه ما معطر به خون پاک مدافعان حرم و شهدای گمنام است، اظهار کرد: شهدای گران‌قدر امروز هر از چند گاهی دل‌های غم‌آلود ما را بیدار می‌کند و به ما می‌گویند که همچنان باب جهاد و شهادت باز است زیرا جوانان برومند ایران اسلامی توانستند با نثار خون خویش انقلاب اسلامی را در مقابل تمامی فتنه‌های دشمنان بیمه کنند.

سردار ظفری گفت: هر کشوری در دنیای امروز متکی به توان و ظرفیت داخلی خود نباشد کشوری از پیش شکست‌خورده است که همه دشمنان انقلاب اسلامی با انواع ترفندها مانند فشار اقتصادی، تهاجم فرهنگی و با ایجاد شبهه و گسترش مواد مخدر چشم طمع و سلطه بر این کشور رادارند.

وی افزود: امروز بیش از گذشته به‌ضرورت حضور نسل جوان در یادواره‌ها باید توجه کرد زیرا این نسل در دوران پرتلاطم دفاع مقدس حضور نداشتند و آن را به یاد نمی‌آورند اما با حضور در این مجالس متوجه سختی‌های که در سر راه پیروزی انقلاب وجود داشت، می شوند.

وی با اشاره به شهادت جوانان مدافع حرم در سوریه و عراق اظهار داشت: شما جوانان عزیز بدانید اگر در سوریه و عراق با اقدامات مستشاری جلوی تکفیری‌های منحرف از دین را نگیریم فردا مجبوریم در داخل مرزهای جمهوری اسلامی با آن‌ها مبارزه کنیم که این هزینه ما را صدچندان می‌کند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار