13. آذر 1397 - 20:00   |   کد مطلب: 7212
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: یک‌میلیارد و 410 میلیون تومان مستمری در هشت‌ماهه امسال به‌حساب مددجویان زیرپوشش کمیته امداد منطقه یک همدان واریزشده است.

به گزارش پایگاه خبری جهادپرس،جعفر بهرامی‌خشنود در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان به اهمیت برنامه‌های اجرایی کمیته امداد برای رفع مشکلات نیازمندان پرداخت و اظهار کرد: تعامل با اتحادیه‌ها و اصناف برای تخفیف و رایگان شدن مجوز و پروانه کسب مجریان طرح‌های خودکفایی، کمک به خانواده‌های زیرپوشش در قالب طرح‌های کوثر، جشن عاطفه‌ها و نیکوکاری خواسته ماست.

وی برای تعامل و بهره‌مندی هرچه بیشتر از ظرفیت‌های مادی و معنوی اتاق اصناف به توضیح برخی فعالیت‌های کمیته امداد منطقه یک در هشت‌ ماهه امسال پرداخت و افزود: یک‌میلیارد و 410 میلیون تومان مستمری به‌حساب مددجویان زیرپوشش کمیته امداد منطقه یک همدان واریز شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه در سال جاری 198 مددجو خودکفا شده و از چرخه حمایتی خارج‌ شده‌اند، ادامه داد: 600 پرونده جدید نیز برای مددجویان این نهاد تشکیل‌شده است.

وی با بیان اینکه 3 هزار و 960 خانوار زیرپوشش این نهاد قرار دارند، گفت: 3 هزار و 288 خانوار ساکن در شهر و 672 خانوار روستایی هستند.

بهرامی‌خشنود گفت: 920 دانش‌آموز و 102 دانشجو نیز زیرپوشش این نهاد قرار دارند و ماهانه برای 799 زن سرپرست خانوار و 275 مجری طرح‌های اشتغال بیمه واریز می‌شود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار